Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 21:23
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Powiat
26 Marca, 2020

Wielkopolska: „Nasze” w konkursie Miss

W marcu br. w Novotel Centrum Poznań odbył się półfinał konkursu Miss i Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego 2020, podczas którego ponad 150 kandydatek ubiegało się o awans do majowego finału konkursu.

W konkursie startowały również dziewczyny z powiatu kępińskiego. Kandydatki zaprezentowały się przed jury oraz zebraną publicznością w strojach kąpielowych i sukienkach. Po raz pierwszy w tego typu konkursach jury głosowało w aplikacji mobilnej, dzięki temu wyniki ich oceny były dostępne od ręki! Awans ostatecznie uzyskało 40 kandydatek w kategorii „Dorosłe” oraz 25 w kategorii „Nastolatki”. Do finałowej czterdziestki zakwalifikowały się dwie kobiety z Kępińskiego: Oliwia Hanas (Turkowy) i Nicoletta Zielińska (Kępno). „Naszym” dziewczynom gratulujemy i trzymamy kciuki.

~ Oprac. m

Więcej w nr 13 (1370) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!