Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Alfreda, Maksymiliana, Selmy 15 Sierpnia 2018, 03:58
Dziś 21°C
Jutro 24°C

Horoskop

2018-08-15

Horoskop tygodniowy: 02.08-08.08

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Słońce i Merkury w trygonach zapewnią Ci masę sił, humor oraz pomysły na swój rozwój. Dlatego nie oglądaj się na leni, tylko śmiało realizuj plany. Spacery po lesie Cię rozluźnią.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Masz szansę na sukces, który wróży Jowisz w opozycji! Ale przez Słońce w kwadraturze relacje z ludźmi będą bardzo napięte. Pomyśl wreszcie o wakacjach z rodziną, okej?

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie wspaniale… Tylko kiedy? Od wtorku, gdy Wenus znajdzie się w trygonie, możesz spełniać marzenia. Jednak nie słuchaj złośliwców i zazdrośników.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

By nie być takim samodzielnym i przemęczonym, poproś innych o pomoc. W środę i czwartek Luna w koniunkcji sprzyja zacieśnianiu więzi i zdobywaniu nowych umiejętności. Super!

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Na początku tygodnia pochyl się nad trudnymi zadaniami, a staniesz się niezależny! I jeszcze czeka Cię nagroda. W nów podsumuj sukcesy i wyznacz sobie nowe cele!

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Wenus we wtorek opuści Twój znak, ale Ty nadal będziesz optymistyczna i wesoła. Okażesz serce innym. W niedzielę Księżyc w koniunkcji przywoła osoby, które tym razem Ciebie w czymś wyręczą.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Dzięki Wenus w koniunkcji będziesz mogła w pełni cieszyć się wakacjami. Tranzyt zapewnia cudowne wyjazdy, bajeczne randki, wesołe imprezy. I jeszcze problemy szybko rozwiążesz.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Słońce, Merkury i Mars nadal w kwadraturach... Ile można się denerwować? Z pomocą przyjdzie Jowisz, który odciąga myśli od problemów, a zapełnia głowę miłością i wiedzą.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Od wtorku Wenus w sekstylu sprzyja odnajdywaniu siebie. Medytuj w ciszy. Ale nie będziesz samotnym egoistą, chętnie podzielisz się dobrami i energią.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Wszyscy na wakacjach, a Ty znowu sam stoisz na straży obowiązków. Nie martw się, bo kwadratura Wenus wróży duży sukces finansowy i udane zakupy. Szukaj biletów na urlop we wrześniu – będzie bajeczny!

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Wenus w trygonie nastawia pozytywnie do świata i ludzi, i to na przekór Marsowi, który będzie Cię złościł i stresował. Uważaj na siebie w sobotę, nów i zaćmienie niosą chaos.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Planety dadzą Ci chwilę spokoju, aż chętnie spędzisz wolny czas z kimś bliskim sercu. W środę i czwartek Luna w trygonie sprzyja zabawie i miłości. W nów skup się na sobie!