Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Januarego, Konstancji, Leopolda 20 Września 2021, 01:46
Dziś 11°C
Jutro 12°C

Horoskop

2021-09-20

Horoskop tygodniowy: 16.09-22.09

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Czeka Cię nagroda lub komplement od osoby, na której zdaniu bardzo Ci zależy. Karta zwiastuje otrzymanie dobrych wiadomości, a nawet wygraną. W miłości nadchodzą dobre chwile, pełne radości i bliskości.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Porozmawiaj z przyjacielem, a wspólnie wpadniecie na doskonałe pomysły. Karta wróży możliwość pogodzenia się z osobą, która była na Ciebie obrażona. Bądź szczery i wyrozumiały, a spotkasz się ze wsparciem ze strony ludzi.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Postaraj się znaleźć czas na drobne, codzienne przyjemności. Potrzebujesz w tym tygodniu odpoczynku i relaksu, a wtedy nabierzesz sił i wpadniesz na dobre pomysły. W miłości karta wróży wiele wspólnych wydatków i używanie życia.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Jeśli znajdziesz czas na zastanowienie i chwilę refleksji, wtedy znajdziesz wyjście z kłopotów i odzyskasz wewnętrzną równowagę. Karta wróży poprawę zdrowia i nastroju. Poczujesz się weselszy i z optymizmem popatrzysz na świat.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Spotkasz się z życzliwością i serdecznością w swoim otoczeniu. Twoje decyzje i wybory będą słuszne, jednak pod warunkiem, że będziesz szczery i zaufasz swojej intuicji. Konflikty uda się załagodzić, a trudne sprawy szybko rozwiązać.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

W tym tygodniu pojawi się korzystna okazja. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni Cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały związek.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Karta radzi Ci, abyś był bardziej konsekwentny i nie rozpamiętywał starych urazów. Nowe sytuacje i propozycje, jakie otrzymasz w tym tygodniu, mogą Cię trochę zaskoczyć. Nie reaguj nerwowo, spokojnie przemyśl sytuację.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Rozwiążesz swoje problemy dzięki intuicji i właściwemu wyczuciu sytuacji. Pojawisz się właśnie tam, gdzie trzeba i w porę zapobiegniesz kłopotom. Uśmiechem i dowcipem zdziałasz więcej, niż marsową miną.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie. Odpocznij, skup myśli i poszukaj wewnętrznej równowagi. Z dala od obcych wpływów, szumu plotek i towarzyskiego rozgardiaszu odnajdziesz spokój. Wtedy wrócą optymizm i siła.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jeśli będziesz zdecydowany, zyskasz nawet autorytet wśród tych, którzy mało Cię cenili. Walcz o swoje, nie oglądaj się na innych. Nawet jeśli wygrana walka nie oznacza końca wojny i zwycięstwa, to i tak ciesz się tym, co zdobędziesz.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Znajdź nowe hobby, poznaj ludzi, którzy są inni, niż Twoi dotychczasowi przyjaciele. Trochę odmiany w życiu towarzyskim dobrze Ci zrobi. Pogódź się z porażką, a nawet rozstaniem, wtedy otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Na wszystko będziesz reagował emocjonalnie. Byle uwaga szybko wyprowadzi Cię z równowagi. Panuj nad emocjami i unikaj tych, których nie lubisz. Inaczej czeka Cię kłótnia, w której będziesz chciał wygrać za wszelką cenę, nie bacząc na własne straty.