Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Belii, Ludwika, Luizy 26 Sierpnia 2019, 05:41
Dziś 26°C
Jutro 28°C

Horoskop

2019-08-26

Horoskop tygodniowy: 22.08-28.08

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Otrzymasz wiadomości od osób, których dawno nie widziałeś. Popatrzysz w przeszłość i poszukasz rozwiązania starych zagadek i nieporozumień. Zapragniesz samotności i spokoju, a bieżące sprawy nie wydadzą ci się zbytnio interesujące.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Zaufaj sobie i w porę wycofaj się ze spraw lub znajomości, które budzą w tobie niechęć lub obawy. Nie złego ci teraz nie grozi, a wydarzenia biec będą spokojniejszym rytmem. Uda ci się znaleźć więcej czasu na odpoczynek.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W skutek lekkomyślności lub lenistwa możesz stracić szansę lub zrazić do siebie osobę, na której ci zależy. W pracy przygotuj się do ważnego zadania i staraj się nie ryzykować. Sprawa, na której ci zależy może opóźniać się i komplikować.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Otrzymasz ciekawą propozycję lub zaproszenie. Skorzystaj z szansy! Możesz poznać nowych ludzi i odkryć ciekawe zainteresowania. Karta wróży udany początek: interesu, miłości lub przyjaźni.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Różne plotki i pogłoski mogą cię zdenerwować, a nawet skłonić do zbyt pospiesznych decyzji. Podejdź ze spokojem do wszystkich nowych wydarzeń i propozycji, wtedy możesz odnieść wielki sukces! PANNA

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Jesteś gotowy do wykonania trudnego i samodzielnego zadania. Uwierz we własne siły, a ze wszystkim sobie poradzisz. Dobrej rady oczekuj od matki lub innej ważnej dla ciebie kobiety. Dla samotnych - możliwość flirtu, a nawet namiętnego romansu.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Unikaj osób, które udają miłe i zmieniają swoje sympatie w zależności od towarzystwa, w jakich się znajdą. Ktoś taki może wydobyć od ciebie zwierzenia lub towarzyskie plotki, a później opowie je innym.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Ktoś zaproponuje ci udział w ważnym przedsięwzięciu lub projekcie. Ta propozycja wymagać będzie od ciebie nawet dodatkowej nauki! W sprawach rodzinnych zapowiada się ważna rozmowa ze starszą kobietą.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu ważne sprawy ostro ruszą do przodu. Ktoś nagle zmieni zdanie lub okaże się, że możesz zrobić coś, co wcześniej było poza twoim zasięgiem. Daj się ponieść wydarzeniom i jak najszybciej przystosuj się do nowych okoliczności.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Pojawi się szansa na pomyślne załatwienie spraw urzędowych lub zawodowych. Nie zwlekaj, bo szczęście ci sprzyja. Twoja szczerość, odwaga i zapał zostaną docenione. Nie próbuj iść na skróty, ważna osoba obserwuje cię i pokłada w tobie zaufanie.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Będziesz towarzyski i bardzo wyrozumiały. Uda ci się zakończyć konflikt lub pogodzić ludzi, na których ci zależy. Karta zwiastuje zaproszenie na imprezę lub ważne spotkanie. Przypomni ci ono o twoich marzeniach.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Podejdź do spraw zawodowych czy szkolnych z większym dystansem. Nie obrażaj się za słowa krytyki, nie walcz z autorytetami, bo nie ci to nie da, al tylko pogorszy twoją sytuację. Bądź szczery, nie udawaj cwaniaka, nie bądź przebiegły i cyniczny.