Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Jarosława, Nory 21 Stycznia 2018, 19:16
Dziś 0°C
Jutro -2°C

Horoskop

2018-01-21

Horoskop tygodniowy: 17.01 - 24.01

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz w swoim żywiole, pomożesz spiętym bliskim, współpracownikom. I jeszcze czegoś się nauczysz. Wenus w sekstylu obiecuje Ci wielkie szczęście w miłości.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Trygon Słońca oznacza flirt, dobre zlecenia i nowe pasje. W razie zagubienia pytaj partnera o zdanie. Merkury w trygonie otworzy Twój umysł na wiedzę i ludzi.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Staniesz się niepokorny i szybki. Ale od konfliktów trzymaj się z daleka. Po czwartku zajmij się sobą, ciałem, dietą, bliskimi. Wenus w trygonie podkręci Twój urok. Możesz planować randkę.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Dzięki Słońcu w opozycji migiem ogarniesz różne ważne sprawy. Pamiętaj o potrzebach ciała i duszy. Od tego, jak się czujesz, zależy Twoje szczęście w interesach.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Postanowisz żyć wygodniej i zabierzesz się do porządków. Nastanie cudowna, przyjazna aura. Od środy do piątku Luna w opozycji sprzyja odkrywaniu talentów, hobby i miłości.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Koniunkcja Księżyca podkręca urok i spryt. Uporasz się z czymś trudnym i czasochłonnym. Od środy nie mieszaj się w ryzykowne biznesy. Merkury w trygonie sprzyja za to nauce i odkrywaniu talentów.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Aura sprzyja interesom, miłości i podróżom. Będziesz zajęta, ale zadowolona. Księżyc w Twoim znaku zodiaku poprawi Ci humor. W weekend pamiętaj o zabawie i odpoczynku.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Zrozumiesz, że nie musisz ciągle wyręczać rodziny czy samotnie stać na straży firmy. Od piątku Księżyc w trygonie pomoże nacieszyć się bliskością z partnerem. Ukoi Twoje nerwy.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu zajmuj się tylko tym, co pilne. Swoim związkiem, porządkami, rachunkami. W weekend kwadratura Luny nauczy Cię asertywności.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Koniunkcja planet w Twoim znaku szykują zmiany! Miej telefon pod ręką. Ktoś zaprosi Cię na imprezę lub namówi na wspólny biznes i rzucenie nudnej pracy. Kuj żelazo, póki gorące!

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Na początku tygodnia daruj sobie ambitne zadania. Wrzuć na luz. W piątek Wenus przyniesie świetne pomysły i zaproszenia. A w sobotę Słońce wszystko ułatwi!

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Możesz mieć więcej pracy, ale nie zostaniesz z nią sama. Dobry plan pozwoli Ci nawet odpocząć. W weekend dostaniesz nagrodę – Luna w koniunkcji wróży interesujące spotkanie.