Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Dalidy, Juliusza, Łucji 13 Grudnia 2019, 04:45
Dziś 0°C
Jutro 4°C

Horoskop

2019-12-13

Horoskop tygodniowy: 12.12-18.12

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Mimo wielu zajęć i obowiązków uda ci się znaleźć czas na rozrywkę i odpoczynek. Otrzymasz zaproszenie na imprezę lub uroczystość. Będziesz w dobrej formie i chętnie spotkasz się z przyjaciółmi. Zakochanym karta wróży wiele romantycznych chwil.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Wykorzystasz każdą okazję, aby zaistnieć publicznie i pokazać innym swoje talenty. Masz szansę zdobyć ciekawe zadanie, wywalczyć sobie podwyżkę lub lepsze od innych oceny. Choć energii ci nie zabraknie, to powinieneś panować nad nerwami.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Dla osoby samotnej karta oznacza, że nie docenia ona swoich zalet.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Weźmiesz udział w ostrej dyskusji, ktoś sprawdzi siłę twoich argumentów. Bądź czujny i nie daj się zaskoczyć. Powodzenie jest po twojej stronie, a twoja postawa zaimponuje pewnej ważnej osobie.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Myśl logicznie, a znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. Dostrzeżesz błędy i wyciągniesz z nich wnioski. Osoba z wielkim autorytetem i doświadczeniem porozmawia z tobą i wskaże ci drogę.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Myśl logicznie, a znajdziesz wyjście z każdej trudnej sytuacji. Dostrzeżesz błędy i wyciągniesz z nich wnioski. Osoba z wielkim autorytetem i doświadczeniem porozmawia z tobą i wskaże ci drogę.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Traktuj ludzkie uczucia z większą wyrozumiałością i życzliwością. Ktoś może potrzebować twojego zrozumienia, a nie żartów i poklepywania po plecach. W miłości bądź ostrożny, bo twoje nieodpowiedzialne zachowanie może zranić bliską ci osobę. zabawie.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Pomoże ci osoba, która pracuje w służbach mundurowych lub wykonuje pracę na posadzie państwowej. Wykorzystaj swoja inteligencje, wykaż się zdolnościami i umiejętnościami, a dostaniesz nową prace lub poprawisz swoje notowania u szefa.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Spodziewaj się dobrych wiadomości od osoby, którą znałeś w dzieciństwie. Powrócą stare, dobre wspomnienia lub zapragniesz wybrać się w podróż do miejsc, które znasz z dzieciństwa. W miłości karta wróży wzajemne zrozumienie i radość.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Okaże się, że masz zdolności lub wiedzę, jakich brakuje innym osobom w twoim otoczeniu. Okoliczności ci sprzyjają, nie zwlekaj więc i z entuzjazmem zabierz się do pracy. Na zabawę i rozrywkę będziesz miał trochę mniej czasu.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Czeka cię nagroda lub komplement od osoby, na której zdaniu bardzo ci zależy. Karta zwiastuje otrzymanie dobrych wiadomości, a nawet wygraną. W miłości nadchodzą dobre chwile, pełne radości i bliskości.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Czeka cię zwycięstwo w sporze lub korzystne rozstrzygnięcie trudnej sprawy. Twoja cierpliwość i wiara zostaną wynagrodzone. Poczujesz, że warto się było starać i zbierzesz efekty swojej pracy.