Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogusława, Gracjana, Laury 18 Grudnia 2018, 22:53
Dziś -1°C
Jutro 0°C

Horoskop

2018-12-18

Horoskop tygodniowy: 13.12-19.12

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Przed Tobą ciekawe atrakcje. Słońce i Jowisz w trygonach sprzyjają szybkom działaniom, a Merkury wyjaśnianiu nieporozumień. Nie daj się nikomu zatrzymać i działaj!

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Merkury w opozycji do środy przyniesie Ci kilka spraw urzędowych do załatwienia, ale nie martw się. Zrobisz porządek i interesy zaczną zmierzać w dobrą stronę.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Trudno będzie Cię nie zauważyć, bo Słońce i Jowisz w opozycjach dadzą pomysły i urok. Zamiast robić zamieszanie, zmieniaj to, co Ci się nie podoba. Mars radzi wyznaczyć sobie ambitne cele!

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Bądź dobrej myśli! Trygony Wenus i Marsa zapewniają skuteczność i sprawczość. Nadawaj ton wydarzeniom. W piątek i sobotę z Luną trafisz do czyjegoś serca.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Słońce i Jowisz w trygonach sprawi, że sypniesz groszem na prezenty. Ale jednocześnie nie pozwolisz sobie wejść na głowę. Wenus w kwadraturze dodaje odwagi i sprytu.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Słońce w kwadraturze pomoże Ci zatroszczyć się najbliższych. Ale zamiast głaskać, zaczniesz ich wyręczać, niekiedy ograniczać… Mars w opozycji radzi czasami dopuścić innych do głosu.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Słońce i Jowisz w sekstylach uczynią Cię królową, a trygon Luny przyciągnie sprzyjające okazje. Kuj żelazo. Ale w niedzielę wrzuć na luz, bo Luna w opozycji osłabi Twoją odporność.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Wenus i Merkury w Twoim znaku poprawiają relacje. Wyjaśniaj afery i kończ scysje, które Cię smucą. Zjednasz sobie sympatię i wszystko załatwisz. W pracy nie walcz z innymi.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Słońce i Merkury sprawią, że będziesz ruchliwy i niespokojny. Czyjeś decyzje Cię zablokują w działaniu. W czwartek Merkury przyniesie inspiracje na resztę dni.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Saturn daje pewność siebie i spory krytycyzm, a Wenus w sekstylu radzi robić wszystko po swojemu. Uważaj na relacje… Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, co sprawia Ci radość.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Będziesz aktywny i pomysłowy, ale Wenus w kwadraturze może psuć plany… Księżyc radzi działać samodzielnie, wtedy wiele zrobisz i innych zainspirujesz do zmian.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Mars i Słońce dają wyczucie ludzi i spostrzegawczość. Od czwartku Merkury w kwadraturze pomoże podjąć mądre decyzje i uwolnić się od kilku kłopotów. Luna nakręca do miłości i zabawy!