Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Hilarego, Franciszki, Ksawery 4 Grudnia 2022, 00:21
Dziś 0°C
Jutro 7°C

Horoskop

2022-12-04

Horoskop tygodniowy: 30.11-6.12

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Poczujesz, że nie jesteś samotny. Otoczą Cię przyjaźni ludzie, dla których twój los okaże się ważny. Skorzystaj z ich rad i podpowiedzi, nie obawiaj przyznać się do błędów.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Nie staraj się zwyciężać za wszelką cenę. Możesz przecenić swoje siły lub sprawa okaże się niewarta tak wielkich wyrzeczeń. Karta radzi poprzestać w tym tygodniu na tym, co jest realnie możliwe do zdobycia.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Wydarzy się coś nowego i nieoczekiwanego. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, a Ty w porę dostrzeżesz je i wykorzystasz. Karta wróży nową propozycję lub zawarcie znajomości z osobą, dzięki której wiele się nauczysz.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

W tym tygodniu będziesz spokojniejszy niż zwykle. Wycofasz się z ryzykownych decyzji, a w obliczu konfliktów będziesz starał się zachować neutralność. Czas nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym tygodniu spotka Cię miłe wydarzenie lub wiadomość, która poprawi Ci humor. Poczujesz, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku, a Twoje obawy były przesadzone. W miłości karta wróży szczęśliwe chwile we dwoje.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poszukaj sposobu, w jaki rozwiązać trapiący Cię konflikt lub inną trudną sprawę. Nie zwlekaj, bo w tym tygodniu wszystko zależy od Ciebie! Twoje pomysły okażą się nowatorskie i doprowadzą Cię do sukcesu.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Uważaj, aby drobna sprzeczka nie skończyła się awanturą, a nawet zakończeniem znajomości. Nie mieszaj się w cudze konflikty, których znaczenia do końca nie rozumiesz. Zwracaj uwagę na uczucia innych ludzi, a unikniesz kłopotów.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Karta przestrzega przed lekkomyślnym traktowaniem obietnic i obowiązków. Bądź wyrozumiały i serdeczny, ale pilnuj swoich spraw. Powodowany dobrą wolą możesz zgodzić się na zbyt wiele i trudno Ci będzie wycofać się z danego słowa.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Powiodą się sprawy, na których Ci bardzo zależy. Nie siedź jednak z założonymi rękoma i pomóż losowi! Przedsięwzięcia, w jakie się teraz zaangażujesz, okażą się korzystne, warto o nie bardziej zabiegać.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Podejdź do spraw zawodowych z większym dystansem. Nie obrażaj się za słowa krytyki, nie walcz z autorytetami, bo nic Ci to nie da, a tylko pogorszy Twoją sytuację. Bądź szczery, nie udawaj cwaniaka, nie bądź przebiegły i cyniczny.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Miej oczy szeroko otwarte: przed Tobą udane spotkanie lub szalona i namiętna randka. Samotni mają szansę nawiązać związek, który wyda im się spełnieniem marzeń.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Nie podejmuj ważnych decyzji, nie podpisuj niczego, jeżeli nie musisz. Nabierz dystansu do codziennych spraw i nie daj się ponieść emocjom. Jeśli ktoś lub coś Ci nie pasuje, poczekaj do następnego tygodnia, a sytuacja wyjaśni się na Twoją korzyść.