Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benedykta, Lubomiry, Lubomira 21 Marca 2023, 19:09
Dziś 8°C
Jutro 13°C

Horoskop

2023-03-21

Horoskop tygodniowy: 15.03-21.03

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym tygodniu Twoje sprawy nabiorą tempa. Będziesz energiczny i pomysłowy. Nie będziesz zwlekać z tym, co ważne. Przypomnisz sobie o swoich marzeniach i znajdziesz dobrych pomocników. Twój przykład pokaże innym, jak działać.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Zaryzykuj i zacznij realizować swoje marzenia. Nie czekaj do następnego tygodnia, taka szansa może się już nie powtórzyć! Bliscy na pewno Ci pomogą, tylko odważ się na ten pierwszy krok!

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Rozwiążesz swoje problemy dzięki intuicji i właściwemu wyczuciu sytuacji. Pojawisz się właśnie tam, gdzie trzeba i w porę zapobiegniesz kłopotom. Uśmiechem i dowcipem zdziałasz więcej, niż marsową miną.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Przed Tobą udany tydzień. Kłopotów i trudnych spraw będzie mniej, a okazji do zabawy i radości o wiele więcej. Będziesz towarzyski i bardzo wyrozumiały. Uda Ci się zakończyć konflikt lub pogodzić ludzi, na których Ci zależy.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

W tym tygodniu chętnie zmienisz swój zwyczajny rozkład zajęć. Poświęcisz więcej niż zwykle czasu na swoje hobby i zainteresowania. Będziesz czytać, dyskutować i szukać odpowiedzi na przedziwne pytania.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ktoś zaproponuje nowy interes, ktoś wycofa się ze złożonych obietnic. Zamiast walczyć o stare sprawy, zainteresuj się nowymi możliwościami. Im szybciej dopasujesz się do nowych okoliczności, tym mniejsze będą Twoje straty i rozterki.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Kiedy będzie Ci się wydawać, że wszystko stracone, nadejdzie pomoc z zupełnie nieoczekiwanej strony. Pewna wiadomość poprawi Ci humor i sprawi, że Twoje nadzieje odżyją.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Sprawy związane z miłością, zabawą i wesołym towarzystwem zaprzątną Twoją uwagę. Nie pozwól, aby wpłynęło to źle na Twoje obowiązki. Karta radzi, abyś poważniej traktował innych ludzi i w żadnym razie nie drwił z ich uczuć!

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Pamiętaj o swoich zasadach i wartościach. Ktoś może kusić Cię do ich porzucenia, mamić Cię obietnicą szybkiego sukcesu lub pieniędzy. Bądź szczery wobec siebie i postępuj tak, abyś nie musiał się wstydzić przed sobą i swoimi bliskimi.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Ktoś zarzuci Ci, że nie interesujesz się jego sprawami. To może być przyjaciel lub inna bliska osoba, która próbuje nawiązać z Tobą kontakt. Wysłuchaj jej i zastanów się, czy nie ma racji. Bądź w tym tygodniu bardziej życzliwy i wyrozumiały.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Pokonasz przeciwnika, z którym od dawna nie dajesz sobie rady. Nie przemocą, ale łagodnością, sprytem i mądrością, udowodnisz sobie i innym, co potrafisz. W miłości masz szanse nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu będziesz wyrozumiały i serdeczny w stosunku do innych ludzi. Nie będziesz egoistą i dostrzeżesz sens czynienia dla innych dobra. Chętnie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami.