Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Pauliny, Sabiny, Tomasza 22 Czerwca 2018, 20:54
Dziś 15°C
Jutro 12°C

Horoskop

2018-06-22

Horoskop tygodniowy: 21.06-27.06

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wenus pozytywnie wpłynie na relacje z bliskimi i kolegami. Wyjaśnij spory i zacznij traktować innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Dobro wróci do Ciebie!

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Merkury sprzyja dobrym pomysłom, ale przez Wenus i Marsa nie wszyscy załapią, co masz na myśli. A może zajmiesz się sobą? Zbawianie świata czasami nie ma sensu.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Do środy Słońce sprzyja dbaniu o stare przyjaźnie, ale też nawiązywaniu nowych. Potem się wyciszysz, ale nie stracisz dobrego humoru ani zapału. Wenus wróży masę szczęścia!

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Od poniedziałku dzięki Lunie ludzie zaczną Cię doceniać. Od czwartku nadchodzi nowa energia! Słońce wejdzie w Twój znak i przyniesie jeszcze więcej kreatywnych pomysłów.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Staniesz się królem zodiaku – Wenus w koniunkcji przywoła do Ciebie fajnych ludzi i oferty. Dlatego zadbaj o swój wygląd i uśmiechaj się – ktoś się Tobą zachwyci.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Masz szansę ze wszystkim się wyrobić. Z Luną ułożysz dobrą listę zadań i jeszcze przypilnujesz leniwych kolegów. Od czwartku zmiana aury. Słońce zacznie kusić wyjazdami, randkami i pichceniem.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Wenus w sekstylu zapowiada imprezy, żarty, swobodę. Praca nie ucieknie, a krewni dadzą Ci spokój! W czwartek i piątek Księżyc wznieci namiętności albo pomoże spełnić marzenia.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Jowisz w koniunkcji pomaga zregenerować siły, ale początek tygodnia będzie męczący. Od czwartku Słońce przyniesie nowe pomysły i zaproszenia na wyjazdy. Nie unikaj ludzi.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Sympatyczne wydarzenia i słowa poprawią Ci humor. Wenus wróży dużo kasy i zaproszeń. Po środzie przypomną o sobie zobowiązania. I w weekend zajmie Cię praca.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Sympatyczne wydarzenia i słowa poprawią Ci humor. Wenus wróży dużo kasy i zaproszeń. Po środzie przypomną o sobie zobowiązania. I w weekend zajmie Cię praca.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Mars pomaga w zdobywaniu autorytetu! Z nim pozbędziesz się wrogów, ale nigdy nie odgrywaj się na słabszych. Planeta miłości przypomina, że trzeba dbać o przyjaciół!

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Na początku tygodnia Słońce w kwadraturze przyniesie więcej obowiązków. Zrób plan pracy, a nic Ci nie umknie. Od czwartku czekają Cię nagrody. Słońce wróży gorące randki! Interesujące spotkanie, przyniesie pomysły na wakacyjne przyjemności.