Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:36
Dziś 18°C
Jutro 20°C

Horoskop

2019-04-24

Horoskop tygodniowy: 18.04-24.04

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym tygodniu ważne dla ciebie sprawy mogą się nagle zmienić. Ktoś zachowa się lub zdecyduje zupełnie inaczej, niż przypuszczasz. Nie denerwuj się jednak, bo cokolwiek się by się nie stało, to i tak po pewnym czasie uznasz, że wyszło ci to na dobre.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W sprawach zawodowych gotuj się do starcia z kimś, kto nie gra uczciwie. Musisz pozbyć się skrupułów i nie dać się oszukać. Pewien projekt może nie dojść do realizacji lub pewien klient zechce wycofać się, a ty stracisz zlecenie lub prowizję.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W tym tygodniu postanowisz uporządkować swoje sprawy. Do nowych wyzwań podejdziesz z ostrożnością i wszystko będziesz chciał dobrze zaplanować. Wobec ludzi będziesz wymagający, ale sprawiedliwy.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Weźmiesz udział w ostrej dyskusji, ktoś sprawdzi siłę twoich argumentów. Bądź czujny i nie daj się zaskoczyć. Powodzenie jest po twojej stronie, a twoja postawa zaimponuje pewnej ważnej osobie.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Nie obiecuj ludziom więcej, niż rzeczywiście chcesz spełnić. Znajdziesz się w dwuznacznej sytuacji. Ktoś może cię źle zrozumieć, a nawet zaplanować sobie sprawy z twoim udziałem. W miłości czeka cię wielka pokusa namiętnego flirtu.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Możesz coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć, ważna osoba spóźni się lub sprawa zostanie na jakiś czas odwołana. Nie denerwuj się, tylko wykorzystaj ten czas na odpoczynek i porządki. W miłości karta zwiastuje chwilę osamotnienia, a nawet rozłąki.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

W tym tygodniu zajmiesz się przede wszystkim pracą. Pochłoną cię obowiązki i plany nowych interesów. Będziesz liczyć, dyskutować i zastanawiać się jak zdobyć więcej pieniędzy.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Czeka cię ważna rozmowa. Staniesz na przeciwko osoby, do której czujesz żal lub urazę. Bądź szczery, bo powodzenie jest po twojej stronie. Wyjaśnisz wątpliwości, oczyścisz dwuznaczną sytuację.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Zastanów się, jak lepiej porozumieć się z szefem lub inną wymagającą osobą. W tym tygodniu zdołasz przekonać tego kogoś do swoich ambitnych planów. Nowe propozycje będą warte starannego przemyślenia. W sprawach finansowych zapowiada się postęp, możesz nawet zdobyć dodatkowe pieniądze.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Będziesz miał możliwość wykazać się swoimi talentami organizacyjnymi i umiejętnością zarządzania. Zdobędziesz autorytet, jeśli będziesz hojny i wspaniałomyślny. Ktoś ważny doceni twoje sukcesy i wyznaczy ci nowe cele.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W tym tygodniu powinieneś zachować ostrożność. W skutek lekkomyślności lub lenistwa możesz stracić szansę lub zrazić do siebie osobę, na której ci zależy. W pracy przygotuj się do ważnego zadania i staraj się nie ryzykować.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Postaraj się wywiązać z obietnic, jakich udzieliłeś w pracy lub towarzystwie. Braki i zaniedbania mogą w tym tygodniu niespodziewanie wyjść na jaw. Uporządkuj ważne sprawy i nie spóźniaj się na spotkania!