Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Erwiny, Henryka, Mariusza 19 Stycznia 2020, 20:48
Dziś 3°C
Jutro 2°C

Horoskop

2020-01-19

Horoskop tygodniowy: 16.01-22.01

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

To dobry czas, aby bezinteresownie zrobić coś dobrego dla innych. Staniesz się życzliwy i wyrozumiały, pogodzisz wrogów i zapobiegniesz kłopotom. Wielką inspirację będzie dla ciebie sztuka, muzyka lub biografia wybitnej osoby.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Możesz jednak wyolbrzymiać niektóre kłopoty i podejmować decyzje pod wpływem emocji. Nikt nie zdoła sprawić, abyś zmienił swoje zdanie. Jeśli ktoś cię zawiedzie, to obrazisz się na niego i nie pozwolisz się przeprosić.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W tym tygodniu pokażesz innym dobre cechy swojego charakteru. Staniesz się wyrozumiały, cierpliwy i uprzejmy. Osoby, które wymagają pomocy znajdą w tobie dobrego sojusznika. Inspiracje znajdziesz w muzyce, sztuce, a nawet w snach.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Będziesz w dobrym nastroju, a twój optymizm udzieli się otoczeniu. To sprzyjający moment, aby cieszyć się życiem i jego darami. Wykorzystaj zaproszenia, poznawaj nowych ludzi. W pracy będzie mniej trudnych spraw.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Potraktuj wydarzenia tego tygodnia jak ważny egzamin, który chcesz zdać. Nie reaguj nerwowo i zasięgaj porady ludzi, którzy są dla ciebie autorytetem. Pamiętaj też o odpoczynku. Trochę rozrywki i beztroskiej zabawy dobrze ci zrobi.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Pojawi się przyjaciel, na którym będziesz mógł polegać. Skorzystaj z jego pomocy, a nie pożałujesz. Zgódź się na propozycję, która przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Krótka podróż zapewni ci wiele atrakcji.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie. Odpocznij, skup myśli i poszukaj wewnętrznej równowagi. Z dala od obcych wpływów, szumu plotek i towarzyskiego rozgardiaszu odnajdziesz spokój. Wtedy wróci optymizm i siła.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Będziesz czytać, dyskutować i szukać odpowiedzi na przedziwne pytania. Pojawią się nowi znajomi lub ludzie, którzy przekonają cię do niecodziennych poglądów. W pracy czeka cię propozycja zdobycia nowych umiejętności.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Twoja sytuacja nie jest pewna, coś musi się skończyć, żeby nowa droga mogła się rozpocząć. Nie uratujesz tego, co się wali i kończy. Nie bój się nowych rozwiązań czy znajomości. Inaczej stare związki czy trudne relacje zawodowe przyniosą ci zmartwienia.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Przestaniesz się oszukiwać i wreszcie zobaczysz jasno, kto ci sprzyja, a kto tylko udaje. Możesz z tego powodu poczuć żal, a nawet złość, jednak już wkrótce w twoim sercu pojawi się także uczucie ulgi. Zamknij stary rozdział.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Ktoś zaproponuje ci udział w ważnym przedsięwzięciu lub projekcie. Ta propozycja wymagać będzie od ciebie nawet dodatkowej nauki! W sprawach rodzinnych zapowiada się ważna rozmowa ze starszą kobietą.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Pomoże ci osoba, która pracuje w służbach mundurowych lub wykonuje pracę na posadzie państwowej. Wykorzystaj swoja inteligencje, wykaż się zdolnościami i umiejętnościami, a dostaniesz nową prace lub poprawisz swoje notowania u szefa.