Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donata, Gizeli, Łukasza 17 Lutego 2020, 17:27
Dziś 12°C
Jutro 7°C

Horoskop

2020-02-17

Horoskop tygodniowy: 13.02-19.02

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym tygodniu będziesz miał mnóstwo obowiązków. Poczujesz, że więcej pracy nie dałbyś rady udźwignąć. Czeka cię udział w ważnym projekcie, nadganianie zaległych prac, a wszystko to w atmosferze pośpiechu i zamieszania. .

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Nie oceniaj ludzi tylko po pozorach i pieniądzach. W tym tygodniu możesz mieć więcej pokus, więcej wydatków i związanych z tym potrzeb finansowych. Zastanów się jednak, czy dla zysków warto poświęcać swoje dobre imię lub narażać się na drwiny ludzi.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Czeka cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski. Wystarczy ci czasu na wszystko, choć rodzinne obowiązki mogą trochę ucierpieć.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Spodziewaj się dobrych wiadomości od osoby, którą znałeś w dzieciństwie. Powrócą stare, dobre wspomnienia lub zapragniesz wybrać się w podróż do miejsc, które znasz z dzieciństwa.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Zaufaj sobie i w porę wycofaj się ze spraw lub znajomości, które budzą w tobie niechęć lub obawy. Nie złego ci teraz nie grozi, a wydarzenia biec będą spokojniejszym rytmem. Uda ci się znaleźć więcej czasu na odpoczynek, marzenia i zajęcia, które związane są ze sztuką.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Uważaj, aby drobna sprzeczka nie skończyła się awanturą, a nawet zakończeniem znajomości z pewną osobą. Nie mieszaj się w cudze konflikty i intrygi, których znaczenia do końca nie rozumiesz.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Nie podejmuj ważnych decyzji, nie podpisuj niczego ważnego, jeżeli nie musisz. Nabierz dystansu do codziennych spraw i nie daj się ponieść emocjom. Jeśli ktoś lub coś ci nie pasuje, poczekaj do następnego tygodnia, a sytuacja wyjaśni się na twoją korzyść i uspokoi.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Sprawa lub trudna rozmowa, której się obawiasz, w tym tygodniu znów się odwlecze. Ktoś nie przyjdzie na spotkanie lub odwoła swój udział w imprezie. Wykorzystaj okoliczności i nie rób nic na siłę.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Jeśli skupisz się na najważniejszych sprawach, to dasz radę odnieść imponujący sukces. Jeśli jednak pozwolisz, aby inni ludzie rozpraszali cię lub zostawisz wszystko na ostatnią chwilę, to możesz mieć kłopoty. Nie denerwuj się i zrób dobry plan, a tydzień zaliczysz do udanych.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Okoliczności ci sprzyjają, nie zwlekaj więc i z entuzjazmem zabierz się do pracy. Na zabawę i rozrywkę będziesz miał trochę mniej czasu, ale nie warto się z tego powodu przejmować, bo inne korzyści okażą się duże. W miłości staniesz się niecierpliwy.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Będziesz samodzielny i gotowy zaryzykować. Uda ci się zarazić innych optymizmem, a nawet będziesz przewodzić grupie przyjaciół lub współpracowników. Tydzień sprzyja też podróżom oraz zajęciom, jakie wymagają zdecydowania i siły.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu powinieneś zachować ostrożność. Wskutek lekkomyślności lub lenistwa możesz stracić szansę lub zrazić do siebie osobę, na której ci zależy. W pracy przygotuj się do ważnego zadania i staraj się nie ryzykować.