Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:47
Dziś -2°C
Jutro -1°C

Horoskop

2022-01-21

Horoskop tygodniowy: 20.01-26.01

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Wpadniesz na doskonały pomysł lub bezstronnie ocenisz swoją sytuację. Podejmiesz słuszną decyzję, a w przypadku konfliktu opowiesz się po zwycięskiej stronie. Będziesz szybki, sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Czeka Cię komplement od osoby, na której zdaniu bardzo Ci zależy. Karta zwiastuje otrzymanie dobrych wiadomości. W miłości nadchodzą dobre chwile, pełne radości i bliskości. Samotni mogą poznać kogoś, kto zawróci im w głowie.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W okolicznościach, które wydadzą Ci się nieprzychylne, tkwi nowa szansa. Musisz ją dostrzec i wykorzystać. Nie działaj pochopnie, nie ulegaj presji chwili. Kieruj się jasnymi zasadami i nie sięgaj po niedozwolone metody.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Spotkasz się z życzliwością i serdecznością w swoim otoczeniu. Twoje decyzje i wybory będą słuszne, jednak pod warunkiem, że będziesz szczery i zaufasz swojej intuicji. Konflikty uda się załagodzić, a trudne sprawy szybko rozwiązać.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Rozwiążesz dylemat zawodowy, jaki od jakiegoś czasu spędza Ci sen z powiek. Nadszedł czas podjęcia jasnej, jednoznacznej decyzji. W związkach masz możliwość pogodzić się z partnerem i wyjaśnić sprawę, jaka was poróżniła.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poszukaj sposobu, w jaki rozwiązać trapiący Cię konflikt lub inną trudna sprawę. Nie zwlekaj, bo w tym tygodniu wszystko zależy od Ciebie! Twoje pomysły okażą się nowatorskie i doprowadzą Cię do sukcesu.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Zadbaj o swoje zawodowe sprawy, bo w tym tygodniu pieniądze same do Ciebie nie przyjdą. Zrób rachunki, pilnuj umów i przelewów. W pracy słuchaj szefa i rób, co Ci każe, bo buntowanie się nic Ci teraz nie przyniesie.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Nie staraj się zwyciężać za wszelką cenę. Możesz przecenić swoje siły lub sprawa okaże się niewarta tak wielkich wyrzeczeń. Karta radzi poprzestać w tym tygodniu na tym, co jest realnie możliwe do zdobycia.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu będziesz wyrozumiały i serdeczny w stosunku do innych ludzi. Nie będziesz egoistą i dostrzeżesz sens czynienia dla innych dobra. Chętnie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Szanuj słabszych od siebie, bo możesz nie zauważyć, że kogoś uraziłeś swoją opinią lub żartem. Tydzień sprzyja też podróżom, miłym wydarzeniom i zaproszeniom na wesołe imprezy. W miłości będziesz pewny siebie i odważny.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W tym tygodniu postanowisz rozprawić się z przeciwnościami losu oraz wrogami, którzy przeszkadzają Ci osiągnąć sukces. Dojdziesz do wniosku, że nie możesz dłużej zwlekać i oglądać się na decyzje innych ludzi.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu wydarzenia nabiorą tempa. Przypomnisz sobie o swoich marzeniach i znajdziesz dobrych pomocników. Nie będziesz zwlekać z tym, co ważne. Twój przykład pokaże innym, jak działać. W miłości karta wróży udany tydzień.