Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Amalii, Czecha 20 Kwietnia 2021, 19:17
Dziś 13°C
Jutro 14°C

Horoskop

2021-04-20

Horoskop tygodniowy: 15.04-21.04

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Powiedz i rób to, co Ci leży na sercu. Ukrywanie przed bliskimi osobami złości, żalu czy pretensji może doprowadzić do rodzinnych konfliktów. Ktoś może Cię sprowokować, omijaj więc nieżyczliwe osoby.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Rozmowa z kimś, kto jest dla Ciebie autorytetem sprawi, że zobaczysz swoje sprawy w innym świetle. Możesz się zdenerwować lub poczuć urażony, ale w końcu wyciągniesz z tego słuszne wnioski.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Twoja sytuacja nie jest pewna, coś musi się skończyć, żeby nowa droga mogła się rozpocząć. Nie uratujesz tego, co się wali i kończy. Nie bój się nowych rozwiązań czy znajomości. Inaczej stare sprawy przyniosą Ci smutek i zmartwienia.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Weźmiesz udział w ostrej dyskusji, ktoś sprawdzi siłę Twoich argumentów. Bądź czujny i nie daj się zaskoczyć. Powodzenie jest po twojej stronie, a Twoja postawa zaimponuje pewnej ważnej osobie.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Poszukaj sposobu, w jaki rozwiązać trapiący Cię konflikt lub inną trudna sprawę. Nie zwlekaj, bo w tym tygodniu wszystko zależy od Ciebie! Twoje pomysły okażą się nowatorskie i doprowadzą Cię do sukcesu.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Uda Ci się załatwić urzędową sprawę lub pewna ważna osoba wreszcie przyzna Ci rację. Karta wróży możliwość wygranej lub dyskusję, która rozstrzygnie Twoje wątpliwości. Bądź szczery, a w razie potrzeby szybko napraw swoje błędy.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Los ześle Ci szansę na pozbycie się kłopotów. Zawrzesz zgodę z nieprzyjaciółmi, podpiszesz korzystną umowę lub zdobędziesz nagrodę, na jaką od dawna pracowałeś. Ciesz się swoim sukcesem, chwal dokonaniami.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Będziesz rozstrzygał spory i wyjaśniał wątpliwości. Ktoś zwróci się do Ciebie po poradę, a Ty użyjesz całej swojej wiedzy, aby znaleźć wyjście z sytuacji. Nie kieruj się przy tym przelotnymi sympatiami, ale szukaj sprawiedliwego rozwiązania.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Podejdź ze spokojem do wszystkich nowych wydarzeń i propozycji. Jeśli będziesz myślał o własnych korzyściach i nie denerwował się z byle powodu, możesz odnieść wielki sukces! Karta radzi też poważnie podchodzić do miłosnych obietnic.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Oderwij się choć na chwilę od przyziemnych problemów, a znajdziesz w sobie siłę i inspirację. Czeka Cię szczęśliwe wydarzenie w domu, rodzinie lub miłości. Pojawi się szansa na rozwiązanie finansowych kłopotów.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Nie bądź zbyt pewny siebie i arogancki, bo spotka Cię kara. Karta przestrzega przed zgubnymi skutkami przechwałek i hazardu. Ktoś sprytniejszy może Cię oszukać lub przekonać innych, że jesteś chciwy i małostkowy.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Karta wróży przypływ sił i wskazuje, że dasz sobie radę z trudnymi zadaniami. Nawet jeśli sprawa wydaje się trudna do wygrania, nie powinieneś poddawać się bez walki. Nowe doświadczenia potraktuj jak możliwość sprawdzenia swoich sił.