Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Kleopatry, Witalisa 20 Października 2018, 17:37
Dziś 11°C
Jutro 10°C

Horoskop

2018-10-20

Horoskop tygodniowy: 18.10-24.10

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Na początku tygodnia Księżyc w kwadraturze przyniesie wydarzenia, które zmuszą Cię do ciężkiej pracy. Już w środę okaże się, że wyszło Ci to na dobre i sporo zaoszczędziłeś.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Merkury, Jowisz i Wenus w opozycjach przywołają do Ciebie przyjaciół. Mądrze Ci doradzą. W weekend daj się skusić Lunie w sekstylu zakupami i randkami.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Trygony Słońca i Marsa pchają do działania. Nie oszczędzaj na zachciankach ipotrzebach, jak np. perfumy! W weekend uważaj na pomysły rodzinki. Kwadratura Luny sugeruje ogarnąć dom.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Słońce w kwadraturze radzi być ostrożnym i cierpliwym. W pracy zajmuj się tylko tym, co zyskowne! W domu zwróć się do swojego wnętrza i pomyśl, jak pobudzić związek!

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Będziesz zagubiony, opozycja Marsa, sekstyl Słońca i Wenus w kwadraturze Wenus wysyłają sprzeczne sygnały! A może nie musisz rezygnować z pracy i marzeń? Wszystko planuj.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Od środy Luna w trygonie przynosi mądre pomysły i humor. I jeszcze Merkury w sekstylu kusi rewolucją w życiu. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń i błędów, a będzie Ci łatwiej.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Słońce nakręca do rewolucji, zwłaszcza w uczuciach i karierze. Jednak na początku tygodnia Luna w kwadraturze spiętrzy problemy i trudności. Po środzie pojawi się wizja sukcesu!

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Przez Marsa w kwadraturze nie wszystko będzie Ci się w tym tygodniu podobać, ale sam świata nie zmienisz! Wenus radzi Ci być ponad podziały czy konflikty. Szukaj swojej drogi.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Słońce w sekstylu przyniesie Ci sporo spraw do załatwienia, ale tym razem będą inspirujące. Mars w sekstylu obdarzy Cię odwagą. Nie kryj swoich opinii.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

W czwartek Luna pobudza do działania. Nie oglądaj się na innych, bo mogą odwodzić Cię od słusznych decyzji. Merkury pomoże dostać się do ważnych osób i przekonać je, żeby inwestowały w Ciebie.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Choć Mars dalej jest w Twoim znaku, przestaniesz się złościć. Ba, staniesz się spokojniejszy, łagodniejszy. Daruj przykrości, jakie ktoś Ci kiedyś sprawił i zajmij się swoim życiem.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Będziesz pogodna – Merkury, Jowisz i Wenus w trygonach nauczą Cię doceniać to, co masz. A Luna szykuje fajny weekend, możesz iść na tańce, gdzieś pojechać albo nauczyć się siebie.