Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łukasza, Kai, Nastazji 22 Kwietnia 2018, 16:32
Dziś 20°C
Jutro 22°C

Horoskop

2018-04-22

Horoskop tygodniowy: 19.04-25.04

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Z Merkurym będziesz jeszcze bardziej pomysłowy i ponętny. Szykują się zmiany na lepsze. Od soboty o wiele spokojniej, bo Słońce opuści Twój znak. Pielęgnuj to, co zdobyłeś.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Bez wyrzutów sumienia baw się, chłoń nowości, randkuj. Słońce doskonale wpłynie na Twój nastrój i energię, a Wenus ułatwi walkę z przeciwnościami losu.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Myśl pozytywnie, nawet jeśli czeka Cię sporo zajęć w pracy i domu. Merkury w sekstylu wróży fajne niespodzianki. Cały weekend z Księżycem zapowiada się namiętnie.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Merkury w sekstylu uwielbia odważne pomysły i zrywanie kajdanów. Zastanów się, jak poprawić sytuację materialną i zawodową. Masz szansę odkryć pasje i na nich zarabiać.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Możesz wiele osiągnąć, ale z niczym nie zwlekaj. W tym tygodniu rozwijaj pomysły i dbaj o siebie. Najbliżsi mogą Cię zaskoczyć i zająć się domem

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Staraj się wspierać innych, nawet jeśli niektórzy działają Ci na nerwy. Wenus w opozycji może zagłuszać Twoje emocje. Od piątku luźniej, Słońce wywoła chęć ruszenia na tańce, a Księżyc na randkę.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Możesz mieć wrażenie, że wszystko jest na Twojej głowie! Ale zamiast porywać się na wielkie wyczyny, popatrz na swoje życie z dystansem. Jest poukładane. W weekend postaraj się odespać.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Spróbuj namówić bliskich do zmian w domu, a kolegów i szefa – w pracy. Nie daj się stłamsić, bądź niezależny. Od piątku licz na szczęśliwe zbiegi okoliczności.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Spotkania, żarty, porządki i zakupy będą na porządku dziennym. Spróbuj włączyć dzieci w zajęcia domowe. A wtedy sam odpocznij. Należy Ci się chwila wytchnienia.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Miałeś problemy? Coś Ci dolegało? Zacznij dbać o ciało i psychikę, pozwalaj sobie na więcej swobody, a drobne przeciwności losu przestaną Cię stresować. W piątek albo sobotę ktoś Cię rozbawi do łez.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Porządki i zakupy są ważne, ale to raczej zabawy i miłość wysuną się na pierwszy plan. Inwestuj w siebie, umawiaj na plotki, dbaj o urodę. Merkury rozwija talenty dyplomatyczne.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Masz szansę wpaść na świetne pomysły! Rozwijaj je od razu. Staraj się we wszystko angażować bliskich i przyjaciół, a zapomną o kłopotach. I nie odrzucaj zaproszeń na randki!