Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Kariny, Serafiny, Urbana 3 Lipca 2022, 02:12
Dziś 19°C
Jutro 24°C

Horoskop

2022-07-03

Horoskop tygodniowy: 30.06-5.07

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Poczujesz się zmęczony lub bezradny i odmówisz udziału w ważnym przedsięwzięciu. Zastanów się, jakie są powody tej sytuacji. Być może wcześniej zbagatelizowałeś trudności i teraz obawiasz się, czy sobie ze wszystkim poradzisz.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W tym tygodniu spotka Cię miłe wydarzenie lub wiadomość, która poprawi Ci humor. Poczujesz, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku, a Twoje obawy były przesadzone. W miłości karta wróży szczęśliwe chwile we dwoje.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Będziesz w dobrym nastroju i odkryjesz, ilu szans i swoich talentów po prostu nie wykorzystywałeś. Tydzień sprzyja rozpoczynaniu ważnych przedsięwzięć. Rzucisz się na głęboką wodę, a okoliczności okażą się sprzyjające.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Nadchodzą dobre dni! Los ześle Ci szansę, z której skorzystasz. Nie ustępuj i wykorzystaj sprzyjające okoliczności, które pojawią się w tym tygodniu. Karta wróży wygranie nagrody w sporcie, w konkursie lub na loterii.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Nowe propozycje, jakie otrzymasz w tym tygodniu, mogą Cię zaskoczyć. Nie reaguj nerwowo, spokojnie przemyśl sytuację. W miłości karta przestrzega przed obrażaniem się i odreagowywaniem zawodowych stresów na najbliższym otoczeniu.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Nie zwlekaj ze sprawami, które musisz załatwić. Możesz mieć więcej obowiązków i propozycji, które wybiją Cię ze zwykłego rytmu tygodnia. Bądź punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Ktoś zachęci Cię do flirtu lub zaprosi na imprezę. Będziesz się dobrze bawić, nabierzesz pewności siebie i dystansu do codziennych spraw. Dla zamężnych osób karta zapowiada dobre wiadomości. W Twoim związku zapanuje zgoda i harmonia.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Karta radzi, abyś w miarę możliwości oderwał się od myślenia tylko pracy i pieniądzach. Postaraj się znaleźć czas na drobne, codzienne przyjemności. Potrzebujesz w tym tygodniu odpoczynku i relaksu, a wtedy nabierzesz sił i wpadniesz na dobre pomysły.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Pokonasz przeciwnika, z którym od dawna nie dajesz sobie rady. Nie przemocą, ale łagodnością, sprytem i mądrością udowodnisz sobie i innym, co potrafisz. W miłości masz szanse nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Pojawi się szansa, aby porzucić stare schematy i zacząć od nowa. Najgorsze już za Tobą. Walcz o swoje, nie oglądaj się na innych. Nawet jeśli wygrana walka nie oznacza końca wojny i zwycięstwa, to i tak ciesz się tym, co zdobędziesz.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W tym tygodniu będziesz poważnie podchodził do wszystkich spraw. Karta wróży zakończenie starych spraw i konieczność zmiany planów. Możesz jednak wyolbrzymiać niektóre kłopoty i podejmować decyzje pod wpływem emocji.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Zapowiada się tydzień pełen ważnych wydarzeń. Postaraj się znaleźć w centrum uwagi i nie przegap szansy, jaką przyniesie Ci los. Unikaj tylko przechwałek i pustych obietnic, bo ktoś ważny zrazi się do twoich pomysłów.