Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Lutosława, Normy, Pauliny 27 Stycznia 2021, 08:43
Dziś 0°C
Jutro 0°C

Horoskop

2021-01-27

Horoskop tygodniowy: 21.01-27.01

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Karta wróży szczęśliwe wydarzenia dla Ciebie i Twojej rodziny. Poczujesz się kochany i bezpieczny, a kłopoty okażą się mniejsze, niż sądziłeś. Jeśli jesteś z kimś w konflikcie, to w tym tygodniu uda Ci się zawrzeć zgodę.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Karta zwiastuje dobre wiadomości i szczęśliwe wydarzenia, szczególnie w sprawach miłosnych! Przestrzega jednak przed zbyt lekkomyślnym traktowaniem swoich obietnic i obowiązków. Bądź wyrozumiały i serdeczny, ale pilnuj swoich spraw.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Pokonasz przeciwnika, z którym od dawna nie dajesz sobie rady. Nie przemocą, ale łagodnością, sprytem i mądrością udowodnisz sobie i innym, co potrafisz. W miłości masz szanse nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Nie myśl tylko o pieniądzach i pracy, bo stracisz to, co w życiu najważniejsze. Postaraj się nabrać dystansu od zawodowych obowiązków i niekończącego się wyścigu z konkurencją. Miłość, rodzina i przyjaciele warci są Twojej troski i uwagi.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Nie staraj się zwyciężać za wszelką cenę. Możesz przecenić swoje siły lub sprawa okaże się niewarta tak wielkich wyrzeczeń. Karta radzi poprzestać w tym tygodniu na tym, co jest realnie możliwe do zdobycia.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Powiodą się sprawy, na których bardzo Ci zależy. Nie siedź jednak z założonymi rękoma i pomóż losowi! Przedsięwzięcia, w jakie teraz się zaangażujesz, okażą się korzystne – warto o nie bardziej zabiegać.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

W tym tygodniu powinieneś zachować ostrożność. W skutek lekkomyślności lub lenistwa możesz stracić szansę lub zrazić do siebie osobę, na której Ci zależy. W pracy przygotuj się do ważnego zadania i staraj się nie ryzykować.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Uważaj, aby duma i chęć zaimponowania innym ludziom nie stały się przyczyną Twoich strat. Nie kupuj tego, na co Cię nie stać, tylko dlatego, że nie chcesz być gorszy od znajomych lub współpracowników.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Nie odgrywaj się na osobach, które są słabsze lub mniej zdolne od Ciebie. Ich słabości mogą być śmieszne, ale niech nie będą dla Ciebie tematem do plotek. Szanuj ludzkie uczucia, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Twoja sytuacja nie jest pewna, coś musi się skończyć, żeby nowa droga mogła się rozpocząć. Nie uratujesz tego, co się wali i kończy. Nie bój się nowych rozwiązań czy znajomości. Inaczej stare relacje przyniosą Ci smutek i zmartwienia.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Zbyt wiele stresów i nierozwiązanych problemów może niekorzystnie odbić się na Twojej kondycji, a nawet zdrowiu. Zachowaj dystans do nowych spraw i cudzych awantur. Bądź sprawiedliwy, ale nie feruj wyroków.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Będziesz zarządzał innymi i decydował o ważnych przedsięwzięciach. Pomysły, w jakie włożyłeś mnóstwo zaangażowania i czasu, wreszcie zaczną przynosić efekty. Szczęście Ci sprzyja, ale powinieneś działać szybko i zdecydowanie.