Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marka, Wiktoryny, Zenona 29 Marca 2020, 23:57
Dziś 5°C
Jutro 3°C

Horoskop

2020-03-29

Horoskop tygodniowy: 26.03-01.04

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Dojdziesz do wniosku, że czas pozbyć się części obowiązków, a nawet zakończysz pewną niechcianą znajomość. Nie wymagaj od siebie nadludzkiego wysiłku, bo staniesz się zestresowany i przemęczony. Wobec nowych propozycji zachowasz dystans, a nawet sceptycyzm.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Obserwuj więc uważnie wszystko, co teraz ci się przydarza i nie obawiaj się ryzyka. Czegoś jeszcze możesz nie wiedzieć, ale twoja intuicja będzie podpowiadać ci właściwe rozwiązanie!

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

W tym tygodniu postanowisz uporządkować swoje sprawy. Do nowych wyzwań podejdziesz z ostrożnością i wszystko będziesz chciał dobrze zaplanować. Wobec ludzi będziesz wymagający, ale sprawiedliwy.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Nowe sytuacje i propozycje, jakie otrzymasz w tym tygodniu, mogą cię trochę zaskoczyć. Nie reaguj nerwowo, spokojnie przemyśl sytuację. Wystrzegaj się przed obrażaniem się i odreagowywaniem zawodowych stresów na najbliższym otoczeniu.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Czeka cię trudna rozmowa. Staniesz na przeciwko osoby, do której czujesz żal lub urazę. Ktoś oceni twoje postępowanie i wcale ci się to nie spodoba. We wszystkich wyzwaniach, przed jakimi staniesz w tym tygodniu, zachowaj spokój.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Zanim zgodzisz się na ryzykowną propozycję, spokojnie skalkuluj wszystkie za i przeciw. W miłości, przestrzegaj się przed podjęciem nieprzemyślanej decyzji, która może skomplikować relacje w twojej rodzinie.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Zajmiesz się swoim życiem wewnętrznym i będziesz szukał prawdziwych przyczyn życiowych niepowodzeń. Możesz jednak wyolbrzymiać trudności lub przesadnie obwiniać się. Zachowaj umiar, bo inaczej stracisz dobry humor.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Poczujesz, że działasz słusznie. Osiągniesz wewnętrzną równowagę i nie pozwolisz, aby przelotne kłopoty wpłynęły na twój dobry nastrój. Nie wstydź się swoich zalet! Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub zdobędziesz popularność.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Uważaj, bo przez roztargnienie czy chwilowe lenistwo możesz wiele stracić. Szef będzie cię bacznie obserwował, bądź więc perfekcjonistą i nie przeocz szczegółu. Nie popadaj jednak w pracoholizm.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Różne plotki i pogłoski mogą cię zdenerwować, a nawet skłonić do zbyt pospiesznych decyzji. Podejdź ze spokojem do wszystkich nowych wydarzeń i propozycji, wtedy możesz odnieść wielki sukces!

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Pewna sprawa lub znajomość może się w tym tygodniu zakończyć. Odkryjesz, że wcale tego nie żałujesz i będziesz cieszyć się swobodą. W interesach kłopoty, na jakie ku twojej radości natknie się konkurencja.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Zachowaj umiar we wszystkim, co robisz. Zbyt szumne obietnice mogą się źle dla ciebie skończyć. Bądź uczciwy i skromny, a szczęście cię nie opuści. Wystrzegaj się przed wydatkami na rzeczy luksusowe, ale nie potrzebne.