Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Emila, Karoliny, Kary 6 Sierpnia 2020, 00:37
Dziś 16°C
Jutro 24°C

Horoskop

2020-08-06

Horoskop tygodniowy: 06.08-12.08

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz w stanie zdobyć wiedzę czy informacje, które pomogą ci w karierze lub w rozwoju duchowym. Nie żałuj w tym tygodniu pieniędzy na książki czy czasopisma. Możesz stać się autorytetem dla innych.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Rozwiążesz dylemat zawodowy, jaki od jakiegoś czasu spędza ci sen z powiek. Nadszedł czas podjęcia jasnej, jednoznacznej decyzji. W związkach masz możliwość pogodzić się z partnerem i wyjaśnić sprawę, jaka was poróżniła.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Rozwiążesz dylemat zawodowy, jaki od jakiegoś czasu spędza ci sen z powiek. Nadszedł czas podjęcia jasnej, jednoznacznej decyzji. W związkach masz możliwość pogodzić się z partnerem.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Nie będziesz egoistą i dostrzeżesz sens czynienia dla innych dobra. Chętnie pomożesz komuś, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami. Zapowiada się więcej towarzyskich wydarzeń i okazji do wymiany doświadczeń.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Pojawi się szansa na pomyślne załatwienie spraw urzędowych lub zawodowych. Nie zwlekaj, bo szczęście ci sprzyja. Twoja szczerość, odwaga i zapał zostaną docenione. Nie próbuj iść na skróty.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Rozwiążesz swoje problemy dzięki intuicji i właściwemu wyczuciu sytuacji. Pojawisz się właśnie tam, gdzie trzeba i w porę zapobiegniesz kłopotom. Uśmiechem i dowcipem zdziałasz więcej, niż marsową miną.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Uważaj, aby duma i chęć zaimponowania innym ludziom nie stały się przyczyną twoich strat. Nie kupuj tego, na co cię nie stać, tylko dlatego, że nie chcesz być gorszy od znajomych lub współpracowników.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie. Odpocznij, skup myśli i poszukaj wewnętrznej równowagi. Z dala od obcych wpływów, szumu plotek i towarzyskiego rozgardiaszu odnajdziesz spokój.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Postaraj się docenić dobre rzeczy, jakie cię otaczają i na jakie sam zapracowałeś. Nic ci teraz nie grozi i możesz być pewien, że sporne sprawy wyjaśnią się na twoją korzyść.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Będziesz energiczny i pomysłowy. Nie będziesz zwlekać z tym, co ważne. Przypomnisz sobie o swoich marzeniach i znajdziesz dobrych pomocników. Twój przykład pokaże innym, jak działać.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

W pracy przygotuj się do ważnego zadania i staraj się nie ryzykować. Sprawa, na której ci zależy może opóźniać się i komplikować, choćbyś nawet starał się z całych swoich sił. W miłości możliwe jest zamieszanie.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W sprawach, które wymagają współpracy z innymi ludźmi postaraj się jasno określić co masz wykonać sam, a co należy do drugiej osoby. Inaczej napracujesz się za dwoje! Karta zapowiada więcej codziennych obowiązków.