Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adrianny, Kazimierza, Wacława 4 Marca 2024, 06:46
Dziś 8°C
Jutro 6°C

Horoskop

2024-03-04

Horoskop tygodniowy: 28.02-5.03

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Czeka Cię udany i spokojny tydzień. Jeśli znajdziesz czas na zastanowienie i chwilę refleksji, znajdziesz wyjście z kłopotów i odzyskasz wewnętrzną równowagę. Karta wróży poprawę zdrowia. Poczujesz się weselszy i z optymizmem spojrzysz na świat.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W tym tygodniu możesz coś wygrać lub nieoczekiwanie dla otoczenia zwyciężysz w trudnej dyskusji. Bądź dobrej myśli, bo los jest po Twojej stronie. Karta wróży też udział w wesołej imprezie lub spotkaniu.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Zaplanuj dobrze czas, jaki przeznaczasz na pracę i obowiązki. Nie udawaj, że zrobisz wszystko sam, a znajdziesz pomocników. Może uda Ci się coś zmienić i mieć więcej wolnych chwil na zabawę i odpoczynek.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Sprawa, której się obawiasz, w tym tygodniu znów się odwlecze. Wykorzystaj okoliczności i nie rób nic na siłę. Nie bierz na siebie roli pośrednika lub negocjatora i nie daj się wciągnąć w cudze intrygi, a dobrze na tym wyjdziesz.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Dzięki korzystnemu zbiegowi okoliczności unikniesz trudnej sytuacji lub kary za własne niedociągnięcia. Bądź jednak ostrożny i nie prowokuj przeciwników. Możesz mieć ochotę na decydujące starcie, ale czas ku temu jeszcze nie nadszedł.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Poczujesz, że nie jesteś samotny. Otoczą Cię przyjaźni ludzie, dla których Twój los okaże się ważny. Skorzystaj z ich rad i podpowiedzi, nie obawiaj przyznać do błędów. W miłości odkryjesz, czego pragniesz i co możesz dać innej osobie.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Traktuj ludzkie uczucia z większą wyrozumiałością i życzliwością. Ktoś może potrzebować Twojego zrozumienia, a nie żartów i poklepywania po plecach. W miłości bądź ostrożny, bo Twoje zachowanie może zranić bliską osobę.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Sprawa, która wydała się zakończona, nagle znów zaprzątnie Twoją uwagę. Mogą pojawić się nowe plotki lub informacje. Weź je pod uwagę, a nawet przedyskutuj z kimś, kto jest dla Ciebie autorytetem.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu czekają Cię szczęśliwe wydarzenia. Poczujesz się potrzebny i ważny, a ludzie będą Ci sprzyjać. W miłości nadchodzą dobre dni. Poświęć więcej czasu ukochanej osobie, a nawet zorganizuj romantyczny wyjazd na weekend.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Spotkaj się z przyjaciółmi, których ostatnio zaniedbywałeś. Ktoś na pewno potrzebuje Twojej rady i opieki. Uważaj, bo możesz być zbyt uległy wobec nacisków i próśb innych, nie daj się wplątać w zawodową intrygę, bądź ostrożny.

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Uważaj, aby duma i chęć zaimponowania innym ludziom nie stały się przyczyną Twoich strat. Nie kupuj tego, na co cię nie stać, tylko dlatego, że nie chcesz być gorszy od znajomych lub współpracowników!

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

W tym tygodniu nie będziesz zwracał większej uwagi na towarzyskie i zawodowe sprawy. Czekają Cię spokojniejsze, ale bardzo udane dni. Wykonasz swoje obowiązki, odwiedzisz znajomych, ale najlepiej czuć się będziesz w samotności.