Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gagrieli, Liwii, Leonarda 28 Lutego 2021, 07:12
Dziś 4°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
18 Lutego, 2021

Trzcinica: Walentynki z książką

14 lutego obchodziliśmy Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy i Filia Biblioteczna w Laskach przygotowały specjalną akcję dla swoich czytelników pn. „Zakochaj się w książce”.

W tygodniu poprzedzającym Walentynki biblioteka zamieszczała w serwisie społecznościowym oraz na swojej stronie internetowej posty, ilustrujące przebieg akcji „Zakochaj się w książce”. Pojawiły się wpisy zachęcające dorosłych, młodzież i dzieci do wypożyczania książek o tematyce miłosnej, przyjaźni czy opowiadające o wzajemnej życzliwości i sympatii. Natomiast w dniach 12 i 15 lutego 2021 r. na każdą osobę, która przyszła do biblioteki i wypożyczyła minimum jedną książkę, czekała niespodzianka. Najmłodsi czytelnicy mogli liczyć na walentynkowe balony i lizaki w kształcie serca a dorosłe osoby miały możliwość wylosować słodki upominek lub dekoracyjny kubek.

~ Oprac. m

Więcej w nr 7 (1416) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Zakochany w R.
2021-02-18  /  19:35

Panie dyrektor Renata to mój ideał urody. Jest zgrabna i piękna i najchętniej bym pisał o Niej wiersze. Pani Renatko jest Pani moją muzą. Gdyby tylko zwracała Pani uwagę na mężczyzn to już by Pani nosiła pierścionek zaręczynowy.