Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2019, 12:46
Dziś 10°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
10 Lipca, 2018

Trzcinica: Wakacyjne plany dzieci i młodzieży

Podobnie jak w całym kraju, w gminie Trzcinica po uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 rozpoczął się letni wypoczynek.

Pierwsza 25-osobowa grupa młodych mieszkańców gminy już wypoczywa w ośrodku w Wieleniu. Wyjazd ten finansowany jest w ramach gminnych środków profilaktycznych, a trwać będzie do 8 lipca.
11 oraz 12 lipca w ramach form wyjazdowych organizowanych ze środków Gminy Trzcinica zaplanowano wycieczki autokarowe pn. „W czasach średniowiecza” do kaliskiego Grodu Piastów i Gołuchowa. W wyjeździe weźmie udział 90 uczniów z Zespołu Szkół w Laskach i Zespołu Szkół w Trzcinicy. Są to całodniowe wycieczki całkowicie bezpłatne dla uczestników.
W dniach od 16 do 23 lipca dziesięcioro dzieci weźmie udział w koloniach w Przedborowie.
Natomiast od 3 do 16 sierpnia na kolonii w Białym Dunajcu wypoczywać będzie trójka dzieci z gminy Trzcinica. Ich pobyt finansuje wojewoda wielkopolski.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!