Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Małgorzaty, Marty, Nikifora 23 Lutego 2020, 01:28
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Rozrywka
21 Sierpnia, 2019

Trzcinica: Trzcinica potrafi się dobrze bawić

VI Biesiada Trzcinicka odbyła się w czwartek, 15 sierpnia 2019 roku.

Kolejna już Biesiada Trzcinicka zorganizowana została przez Radę Sołecką i radnych z Trzcinicy na czele z sołtysem Krzysztofem Ostrowskim i radnym Rady Powiatu Kępińskiego Tomaszem Gatnerem.
Tradycyjnie mieszkańcy Trzcinicy nie zawiedli i tłumnie przybyli na imprezę, obfitującą w przygotowane z myślą o nich atrakcje.
Biesiada rozpoczęła się o godzinie 19:00 specjalnym blokiem zabaw dla dzieci. Następnie uczestników wydarzenia zaproszono do muzycznego biesiadowania przy stołach. Wspólnie śpiewano znane i lubiane przyśpiewki. Nie zabrakło tych najbardziej popularnych i doskonale znanych Polakom, takich jak „Szła dzieweczka” czy „Gdzie jest ta ulica?”.
Kolejną atrakcją był pokaz kępińskiej grupy St8Workout, który w oprawie świateł reflektorów okazał się wyjątkowo widowiskowy, łącząc niezaprzeczalne atuty sportowe z dodatkowymi walorami estetycznymi. Show rozgrzało publiczność niemal do czerwoności, wiele elementów wykonywanych przez zawodników zapierało bowiem dech w piersiach. Ten niebywały pokaz siły oraz zręczności zachwycił i z pewnością na długo pozostanie w pamięci licznie zgromadzonej publiczności.

~ Oprac. bem, fot.: Janusz Kania - Kania Foto Video

Więcej w nr 34 (1340) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!