Celestyny, Iwony, Piotra 19 Maja 2024, 14:57
Dziś 17°C
Jutro 23°C
7 Maja, 2024

Piłka nożna: Futbol totalny, czyli herbata dobra na wszystko

Aż 32 mecze rozegrano w ramach powiatowych finałów w Piłce Nożnej Chłopców. 17 kwietnia br. na dwóch boiskach baranowskiego „Orlika” mierzyli się starsi chłopcy, a 18 kwietnia br. – młodsi. W grupie starszej triumfowała ekipa SP 1 Kępno, a w młodszej – reprezentacja SP 3. Dobrze spisały się ekipy z gminy Baranów. W starszej kategorii Mroczeń wywalczył trzecie miejsce, a na czwartym uplasował się Donaborów. W młodszej kategorii na trzecim miejscu uplasował się Baranów.

Organizatorzy zawodów musieli mierzyć się nie tylko ze skomplikowanym kalendarzem rozgrywek. Wszak we wtorek na starcie turnieju stawiło się osiem ekip, a w środę siedem.