Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Danieli, Bohdana, Julii 10 Grudnia 2023, 17:11
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Kultura i oświata
24 Października, 2023

Trzcinica: Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

12 października 2023 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Laskach odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Trzcinica.

Podczas uroczystości, którą prowadziła pracownik Urzędu Gminy Trzcinica Katarzyna Kuboszek, wójt gminy Grzegorz Hadzik pogratulował osiągnięć dydaktycznych, sportowych i artystycznych wszystkim stypendystom oraz ich rodzicom, a także dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom i opiekunom. Podziękował za włożony trud, wysiłek i godne reprezentowanie gminy Trzcinica. Wyróżnionym uczniom i ich rodzicom stypendia i listy gratulacyjne wręczyli G. Hadzik, przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Mikołajczyk oraz sekretarz Renata Ciemny. Za osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023 stypendia otrzymało 50 uczniów, w tym sześciu uczniów w dwóch i jeden w trzech dziedzinach. 

~ Oprac. m

Więcej w nr 43 (1553) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!