Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arnolda, Dory, Pawła 15 Stycznia 2021, 18:15
Dziś -2°C
Jutro -4°C
Trzcinica
24 Grudnia, 2020

Trzcinica: Paczki mikołajkowe dla dzieci

W Polsce mikołajki obchodzimy 6 grudnia. Okazuje się, że na ten dzień z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe. Mikołajki to czas pełen miłości i obdarowywanie się prezentami.

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy również nie zapominała o najmłodszych czytelnikach, jak i osobach współpracujących z placówką. 8 grudnia 2020 r. dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość złożyła podziękowania za całoroczną współpracę wójtowi gminy Trzcinica Grzegorzowi Hadzikowi oraz osobom uczestniczącym w realizacji literackich warsztatów twórczych dla dzieci pt. „Przygoda z książką”: ks. kanonikowi Wiesławowi Cieplikowi – proboszczowi Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Stanisława Biskupa w Trzcinicy, sekretarz gminy Renacie Ciemny oraz Ewie Ozdobie – pielęgniarce środowiskowej. Przybyli do książnicy goście otrzymali wydane w ramach projektu publikacje regionalne.

~ Oprac. m

Więcej w nr 52 (1409) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!