Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arnolda, Dory, Pawła 15 Stycznia 2021, 17:49
Dziś -2°C
Jutro -4°C
Kultura i oświata
10 Grudnia, 2020

Trzcinica: Nagroda dla trzcinickiej biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy została nagrodzona przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

2 grudnia 2020 r . dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród laureatom XXI edycji Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”, która odbyła się w wirtualnej przestrzeni w wersji on-line, zorganizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Do konkursu, organizowanego już od 21 lat, swoje działania mogą zgłaszać gminy, powiaty oraz podległe im instytucje, organizacje, podmioty gospodarcze i organizacje pożytku publicznego działające na terenie województwa wielkopolskiego. Dla 39 laureatów tegorocznego konkursu przewidziane zostały nagrody finansowe, w zależności od oceny danego projektu, ufundowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy zgłosiła do konkursu swój projekt „Chodź, posłuchaj, opowiem Ci o (nie)znanych dziejach Ziemi Trzcinickiej”. Projekt ten uzyskał bardzo wysoką ocenę i został uhonorowany nagrodą w wysokości 12.000 zł, przyznaną przez kapitułę konkursu. Gratulacje w przestrzeni wirtualnej od Jacka Bogusławskiego – przewodniczącego Kapituły Konkursu, członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, odebrała dyrektor książnicy R. Gość.

~ Oprac. m

Więcej w nr 50 (1407) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!