Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 01:46
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Kultura i oświata
17 Marca, 2021

Trzcinica: Nagroda dla dyrektorki

11 marca 2021 r. dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość otrzymała od redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego” Adama Pawłowskiego oraz prezesa Polska Press Poznań Marka Rodwalda statuetkę „Osobowość Roku” i dyplom za zdobycie I miejsca w kategorii „Kultura” w powiecie kępińskim. Ze względu na panującą pandemię uroczystość była już dwukrotnie przekładana na inny termin.

Dyrektor trzcinickiej książnicy została nominowana za propagowanie kultury wysokiej w Trzcinicy, za organizację wyjątkowych wydarzeń kulturalnych na terenie gminy, za liczne publikacje regionalne, a także za wydanie bajek terapeutycznych dla dzieci. W tym prestiżowym plebiscycie kandydaci zostali utytułowani  w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Do plebiscytu zgłoszono ponad kilkaset kandydatur. W powiecie kępińskim Renata Gość zdobyła I miejsce, natomiast w etapie wojewódzkim uplasowała się na 10. miejscu.

~ Oprac. m

Więcej w nr 10 (1419) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!