Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:34
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Kultura i oświata
28 Października, 2021

Trzcinica: „Gmina Trzcinica, jakiej nie znacie”

21 października w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Gmina Trzcinica, jakiej nie znacie”.

Projekt był realizowany przez członków Stowarzyszenia od maja do października bieżącego roku. Został on dofinansowany przez Gminę Trzcinica w kwocie 2 000 zł. w ramach konkursu ofert na działania kulturalne. W działaniach projektowych wydana została publikacja fotograficzno-poetycka, przedstawiająca artystyczne spojrzenie na tereny należące do gminy Trzcinica oraz trzy foldery tematyczne: „Początki – od Crescenicy do Trzcinicy”, „Co było jeszcze wczoraj, a możesz zobaczyć dziś…” oraz „Dobre dziś prowadzi do dobrego jutra”. Do realizacji projektu zostali zaproszeni kępińscy literaci, którzy napisali wiersze do fotografii wykonanych przez Tomasza Gatnera.

~ Oprac. m

Więcej w nr 42 (1451) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!