Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Hanny, Klementyny, Łukasza 18 Października 2021, 10:06
Dziś 8°C
Jutro 15°C
Łęka Opatowska
19 Maja, 2021

Szalonka: Wypadł z drogi i dachował

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Szalonka w gminie Łęka Opatowska. Kierowca był nietrzeźwy.

27 kwietnia br., około godziny 5.35, dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Szalonka. Do zdarzenia zadysponowano policjantów, zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Opatów i OSP Łęka Opatowska oraz Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM).
Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy uderzył w opłotowanie posesji i leży na dachu. Kierowca pojazdu opuścił go o własnych siłach przed przybyciem służb.
Policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec gminy Byczyna, kierując osobowym renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wypadł z drogi, co spowodowało dachowanie pojazdu.

~ KR

Więcej w nr 19 (1428) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!