Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 05:45
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Rozrywka
30 Września, 2020

Słupia pod Kępnem: Miłosz spełnił marzenie

Uczeń Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem był uczestnikiem programu „Top Model”.

Miłosz Władkowski ma 22 lata, od wielu lat interesuje się modą. Marzy o tym, żeby zostać projektantem i stylistą. Jego pasją jest rysowanie i projektowanie ubrań.
W czerwcu marzeniem Miłosza zainteresowała się Agnieszka Staszak, która wielokrotnie wspierała inicjatywy szkoły, pomagała uczniom i ich rodzicom poprzez realizację ciekawych projektów. Dzięki jej uprzejmości i zaangażowaniu pracowników „Atelier Staszak” Miłosz przeszedł całkowitą metamorfozę wizerunku, by spełnić jedno z modowych marzeń, a mianowicie wziąć udział w castingu do popularnego programu „Top Model”.
Warunkiem dostania się na casting w studio nagraniowym było przygotowanie filmu o sobie i przejście pierwszego etapu eliminacji, która odbywała się w formie on-line. Tutaj Miłosz jak zwykle mógł liczyć na pomoc ze strony nauczycieli. Patrycja Hanke i Katarzyna Rachel pomogły zmontować film, w którym Miłosz miał za zadanie opowiedzieć o sobie i swoich pasjach. Jak się okazał, przekonał tym jury: Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę, którzy zechcieli zobaczyć Miłosza na castingu.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 40 (1397) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!