Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 20 Stycznia 2022, 12:35
Dziś 1°C
Jutro -1°C
Rychtal
2 Grudnia, 2021

Rychtal: Razem przez życie od pół wieku

Złote Gody Par Małżeńskich w gminie Rychtal.

19 listopada br. świętowano Złote Gody Par Małżeńskich zamieszkujących na terenie gminy Rychtal, które swój jubileusz obchodziły w bieżącym i ubiegłym roku.
Złote Gody, czyli 50. rocznicę ślubu, w 2021 r. obchodzili: Aniela i Bogdan Czeszkowie, Felicja i Tadeusz Derkaczowie, Michalina i Marian Fidykowie, Anna i Zenon Kałusowie, Renata i Jan Maszlankowie, Barbara i Eugeniusz Tomaszewscy.
Z uwagi na trwającą pandemię, w ubiegłym roku nie odbyła się tradycyjna uroczystość, a małżonkowie otrzymali wówczas Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” z rąk wójta gminy Rychtal Adama Staszczyka w swoich domach. Jednak część ubiegłorocznych jubilatów zaszczyciło organizatorów swoją obecnością w tym roku. Byli to: Danuta i Alfons Klimańscy, Jadwiga i Jan Nolbertowie, Jadwiga Nolbert, Alina i Tadeusz Podgórscy, Czesława i Lech Stodolscy.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 47 (1456) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!