Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 10:05
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Rychtal
17 Marca, 2021

Rychtal: Pobili 22-latka i ukradli mu pieniądze. Sprawcy zostali zatrzymani

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali dwóch sprawców rozboju, do którego doszło 10 marca w Rychtalu.

10 marca br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie odebrali zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w Rychtalu. 22-letni mieszkaniec Rychtala został dotkliwie pobity i doprowadzony do stanu bezbronności, a następnie skradziono mu pieniądze w kwocie 400 zł. - Policjanci, od razu po otrzymaniu zgłoszenia, dokładnie sprawdzili wszystkie uzyskane informacje, zdobyli i szczegółowo przeanalizowali wiele ważnych dla sprawy informacji. Dzięki pracy kryminalnych z Kępna już następnego dnia, 11 marca br., w godzinach porannych, w miejscowości Gołębice w województwie dolnośląskim policjanci zatrzymali sprawców rozboju – relacjonuje oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 10 (1419) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!