Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 10:27
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Kultura i oświata
4 Marca, 2021

Rychtal: Kosmiczne przygody

Kino sferyczne w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu.

W czwartkowe przedpołudnie, 18 lutego br., w Przedszkolu Samorządowym w Rychtalu gościło mobilne kino sferyczne. Dzieci miały niepowtarzalną okazję obejrzeć filmy wewnątrz kopuły namiotu.
„Chmurki”, „Słoneczka” i „Kropelki”, czyli rychtalskie przedszkolaki ze starszych grup, obejrzały film pt. „Polaris – tajemnica nocy polarnej”. Dzięki filmowi poznali przygody niedźwiedzia polarnego i pingwina, którzy wybrali się w podróż kosmiczną. Dzieci z zaciekawieniem śledziły opowieści o planetach i zmienności pór roku na obu półkulach ziemi.
Natomiast najmłodsze dzieci z grupy „Gwiazdeczki” obejrzały film pt. „Kosmiczna przygoda Cocomong’a” o ciekawskiej i figlarnej małpce, która marzyła o przeżyciu niezwykłej przygody i prawdziwym podróżowaniu w kosmosie.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 9 (1418) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!