Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Angeli, Przemysława, Zenobii 29 Października 2020, 21:39
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Rychtal
7 Października, 2020

Rychtal: Kolejny kalendarz z Rychtala

Obrazy powstałe podczas pleneru malarskiego członków Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Ziemi Kępińskiej znajdą się w nowym kalendarzu „Kocham Rychtal”.

W połowie października br. ukaże się kolejna edycja kalendarza „Kocham Rychtal”. Jest to prawdopodobnie jedyne wydawnictwo, które od kilkunastu lat ukazuje piękno tej niewielkiej miejscowości i jej okolicy w takiej formie. Tematem XI edycji będzie piękno Ziemi Rychtalskiej w malarstwie. Obrazy pochodzą z pleneru malarskiego członków Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Ziemi Kępińskiej, który miał miejsce w Rychtalu i okolicznych miejscowościach w lipcu br. Autorem zdjęć jest Piotr Szczurek, a pomysłodawcą kalendarza – proboszcz rychtalskiej parafii ks. Mariusz Białobłocki, który po raz kolejny promuje swoją małą ojczyznę, piękny Rychtal, poprzez różnorodne wydawnictwa.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 41 (1398) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!