Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Michaliny, Michała, Piotra 19 Października 2021, 20:13
Dziś 16°C
Jutro 18°C
Powiat
23 Czerwca, 2021

Powiat: Poszukiwany sprawca napadu

Kępińska policja opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego sprawcy rozboju.

Komenda Powiatowa Policji w Kępnie w ramach prowadzonego śledztwa opracowała portret pamięciowy poszukiwanego sprawcy rozboju, który miał miejsce 8 czerwca br., po godzinie 22.00, przy skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Ruchu Oporu w Kępnie. Nieznany sprawca zatrzymał tam jadącą rowerem 28-letnią mieszkankę Kępna i zażądał wydania pieniędzy. Gdy kobieta odmówiła, napastnik wyjął nóż i dźgnął ją w okolice klatki piersiowej. Kobieta cudem uniknęła obrażeń, ponieważ ostrze zatrzymało się na telefonie znajdującym się w kieszeni. Mężczyzna uciekł, a kobieta natychmiast powiadomiła policję.
Poszukiwany to młody mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupły, wzrost około 165 cm.
Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kępnie – tel. 47 77 56 200 lub bezpośrednio z naczelnikiem Wydziału Kryminalnego KPP Kępno.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 24 (1433) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!