Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Gagrieli, Liwii, Leonarda 28 Lutego 2021, 08:00
Dziś 4°C
Jutro 6°C
Powiat
21 Stycznia, 2021

Powiat: Podsumowania, plany i życzenia

Noworoczne spotkanie z przedstawicielami lokalnych mediów zorganizowane przez władze powiatu kępińskiego.

14 stycznia br. starosta Robert Kieruzal, wicestarosta Alicja Śniegocka oraz członek Zarządu Powiatu Krystyna Możdżanowska zaprosili na noworoczne spotkanie przedstawicieli lokalnych mediów – „Tygodnika Kępińskiego”, „Radio SUD”, „Pulsu Tygodnia” i „Ilustrowanego Tygodnika Powiatowego”.
Była to okazja do złożenia dziennikarzom życzeń z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu, który przypada 24 stycznia br., jak również do podsumowania przez władze powiatu minionego roku i przedstawienia zamierzeń w zakresie promocji na 2021 rok. - Rok 2020 przewartościował pojęcie promocji. Z form, które mają w zamyśle integrować mieszkańców powiatu, musieliśmy przejść do form, które maksymalnie ograniczą ten kontakt. Zamiast spotkań, dialogu, musieliśmy nauczyć się nowych form komunikacji. Cała nasza aktywność przeniosła się do Internetu – stwierdził naczelnik Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Powiatu Paweł Jeziorny, podsumowując wszystkie podjęte w 2020 roku działania i inicjatywy – w zdecydowanej większości realizowane poprzez Internet. - Przez pandemię i związane z nią obostrzenia często musieliśmy rezygnować z tego, co było zamierzone, co chcieliśmy realizować. To frustrujące, odbierało nam to chęci, ale mamy świadomość, że to dla naszego dobra, że to wszystko, co dzieje się dookoła, jest spowodowane tylko tym, abyśmy mogli w nowym roku wrócić do normalności i wszystko zrealizować. Takie mamy przeświadczenie i takie będzie nasze dążenie – przyznał starosta.

~ KR

Więcej w nr 3 (1412) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!