Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2019, 12:48
Dziś 4°C
Jutro 0°C
Rozrywka
16 Maja, 2018

Powiat: „Lady Pank” pożegna z nami lato

 

Gwiazdą tegorocznego festynu „Pożegnanie lata” będzie grupa „Lady Pank”.

Festyn, organizowany od wielu już lat przez Starostwo Powiatowe, w tym roku odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia - po raz trzeci - w Bralinie.
- Tegoroczną gwiazdą naszego festynu jest ikona polskiej sceny muzycznej, czyli „Lady Pank” - poinformował starosta kępiński Witold Jankowski. - Chodziło nam o to, żeby była to grupa, która porwie serca coraz większej widowni. Co roku wzrasta bowiem liczba uczestników imprezy, co świadczy dobrze o miejscu, czasie i występujących artystach.
Tradycyjnie już podczas festynu odbędzie się finał akcji zbiórki krwi „Kropla Życia”, organizowanej przez Stowarzyszenie Po Prostu Pomagam i Radio SUD. - Wszystkich, którzy będą chcieli oddać krew, serdecznie zapraszamy i z góry dziękujemy za to, że zechcą podzielić się najcenniejszym darem, który możemy dać innym - powiedział starosta.
Koncert grupy „Lady Pank” przewidziany jest na godzinę 21:00. Ponadto podczas powiatowej imprezy dla fanów śląskich szlagierów zaśpiewa zespół „Karpowicz Family”. O odpowiednią dawkę dobrego humoru w Bralinie zadba również kabaret „Smile”.

~ bem

Więcej w nr 20 (1275) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!