Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra 18 Stycznia 2020, 12:18
Dziś 4°C
Jutro 3°C
Policja i straż pożarna
6 Czerwca, 2019

Powiat: Kolejni pijani na drogach

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali kolejnych kierowców, jadących na „podwójnym gazie”. Rekordzista wydmuchał ponad 4 promile.

W poniedziałek, 20 maja br., około godziny 9.45, w Mianowicach patrol Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymał do kontroli pojazd marki Opel, którym kierował 66-letni mieszkaniec Kępna. Jak się okazało, mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, kierujący wydmuchał ponad 2 promile.
Kolejnego dnia, około godziny 18.40, w rejonie ul. Solidarności w Kępnie zatrzymano 28-letniego mieszkańca gminy Wieruszów, który kierował volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna, poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, miał ponad 4 promile.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 23 (1329) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Sędzia
2019-06-06  /  14:00
Zgłoszony

No i doskonale, że policja organizuje akcje, które pozwalają ich wyłapać. Wszystko rozumiem, czasem każdy się zapomni i czy to za szybko pojedzie czy pasów nie zapnie i wtedy yanosik uratuje, ale kto normalny wsiada po alkoholu na miejsce kierowców.