Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra 18 Stycznia 2020, 13:53
Dziś 4°C
Jutro 3°C
Powiat
1 Sierpnia, 2019

Powiat: Dofinansowanie z PFRON

Powiat Kępiński w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami” pozyskał środki na realizację dwóch przedsięwzięć.

W czwartek, 25 lipca br., na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prezes Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – Marlena Maląg podpisała z przedstawicielami 19 powiatów z obszaru województwa wielkopolskiego umowy na realizację „Programu wyrównywania różnic między regionami”.
Powiat Kępiński w ramach programu pozyskał środki na realizację dwóch przedsięwzięć. Pierwsze z nich obejmuje zakup i montaż windy na potrzeby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W ramach drugiej z zawartych umów Warsztat Terapii Zajęciowej w Słupi pod Kępnem uzyskał dofinansowanie do zakupu nowego pojazdu dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Dwie umowy w imieniu Powiatu Kępińskiego parafowali: starosta Robert Kieruzal i wicestarosta Alicja Śniegocka.
.
~ Oprac. bem

Więcej w nr 31 (1337) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!