Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 01:53
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Powiat
19 Sierpnia, 2021

Powiat: Bezpieczniej na wsi

Żniwa to czas intensywnych prac polowych i gospodarczych, a tym samym zwiększonego ruchu pojazdów oraz maszyn rolniczych na drogach. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zorganizowali działania profilaktyczne pn. „Bezpieczeństwo na wsi”.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie wraz z Państwowym Inspektoratem Pracy w Ostrowie Wielkopolskim oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie przeprowadza akcję profilaktyczno-informacyjną pn. „Bezpieczeństwo na wsi”. Profilaktyka skierowana jest do rolników oraz osób pracujących w gospodarstwach rolnych.
Podczas działań przypominano rolnikom i operatorom maszyn rolniczych o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wykonywanych żniw, jak i po ich zakończeniu, oraz o prawidłowym zabezpieczeniu maszyn celem uniknięcia wypadków w czasie pracy.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 32 (1441) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!