Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2020, 19:36
Dziś 26°C
Jutro 29°C
Powiat
15 Lipca, 2020

Powiat: 610 zakażonych w powiecie kępińskim

Epidemia koronawirusa w powiecie kępińskim wciąż trwa.

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2, na stronie Starostwa Powiatowego w Kępnie publikowane są komunikaty Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Kępnie. Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy zestawienie danych epidemiologicznych z terenu powiatu kępińskiego od początku lipca.
W powiecie kępińskim do tej pory zdiagnozowano 610 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (dane z 14 lipca br.). Wśród nich są również dzieci. Na szczęście większość zakażonych z powiatu kępińskiego jest w dobrym stanie i przebywa w izolacji domowej. Cieszy też coraz większa liczba „ozdrowieńców” – już 454 osobom z powiatu kępińskiego udało się powrócić do zdrowia.
Niestety, zmarły kolejne osoby z powiatu kępińskiego, u których stwierdzono obecność COVID-19. W sumie zmarło już 15 osób.

~ KR, m

Więcej w nr 29 (1386) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!