Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Augustyna, Ingi, Jaromira 29 Maja 2020, 01:38
Dziś 10°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
20 Lutego, 2019

Perzów: Dla ukochanych babć i dziadków

Szczególnie uroczyście w gminie Perzów obchodzono w tym roku Dzień Babci i Dziadka.

Dzieci z Przedszkola w Perzowie przygotowały dla ukochanych babć i dziadków piękną część artystyczną, prezentując swoje wokalne i recytatorskie zdolności na dużej scenie w Gminnym Ośrodku Kultury. Dodatkową atrakcją była specjalnie stworzona na tę okazję wystawa zdjęć pt. „Zdjęcie z babcią i dziadkiem”, ukazująca przedszkolaków oraz ich dziadków. Szacowni goście nie kryli zachwytu, podziwiając tę niecodzienną ekspozycję. Uczestnicy uroczystości mieli możliwość miłego spędzenia czasu przy kawie i domowym cieście przygotowanym przez rodziców.
W Zespole Szkół w Trębaczowie uczniowie klas I-III wspólnie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego przygotowali spektakl słowno-muzyczny. Babcie i dziadkowie rozmawiali z wnukami, opowiadając o czasach swojej młodości. Najmłodsi wykonywali dedykowane obchodzącym swoje święto gościom piosenki, takie jak „Kochamy Was” oraz „Babcia i Dziadek”. Była gorąca zumba, rozbawiające całe towarzystwo skecze oraz najpiękniejsze, bo płynące z serca życzenia. Na zakończenie dzieci uroczyście zaśpiewały swoim babciom i dziadkom „Sto lat!”.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 7 (1313) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!