Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 21:54
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
24 Stycznia, 2018

Opatów: Motywacyjny prezent dla uczniów

17 stycznia 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Opatowie spotkali się z autorką książek: „Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia?” oraz „Prezent na dziś, czyli 365 motywacji dla Ciebie”.

Spotkanie z autorką książek Barbarą Gruszką odbyło się w ramach zajęć doradztwa zawodowego. Jest ona pasjonatką rozwoju osobistego. Jej książka „Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia?” jest przewodnikiem, który prowadzi nas krok po kroku, pokazując, jak na nowo zbudować swoje życie, odzyskać radość, sięgnąć po należne sobie miejsce i przede wszystkim poczuć, że się żyje.
Mówiła uczniom o roli pasji życiowej oraz pozytywnego myślenia. Podkreślała znaczenie posiadania marzeń i dążeniu do ich realizacji. Spotkanie miało zachęcić uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji życiowej. Młodzież przekonana została, że warto czytać nie tylko literaturę beletrystyczną, lecz także biografie, poradniki oraz różnego rodzaju przewodniki.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!