Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ireny, Irminy, Stanisława 18 Września 2020, 21:13
Dziś 11°C
Jutro 18°C
Bralin
14 Sierpnia, 2019

Nowa Wieś Książęca: 90. urodziny pana Ludwika

Mieszkaniec Nowej Wsi Książęcej, Ludwik Lesiczka, obchodził swoje 90. urodziny.

5 sierpnia br. Ludwik Lesiczka, mieszkaniec Nowej Wsi Książęcej, obchodził swoje 90. urodziny. Z tej okazji wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, w obecności pracownika urzędu, wręczył panu Ludwikowi kosz upominkowy wypełniony słodkościami, składając w imieniu swoim oraz władz samorządowych Gminy Bralin najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, miłości oraz wszelkiej pomyślności. Spotkanie przebiegało w pełnej serdeczności atmosferze.
Pan Ludwik opowiedział o swojej metodzie na długowieczność, ale jak mówi, jest to sprawa indywidualna. Wójt umówił się z panem Ludwikiem na kolejne spotkanie za rok. Uroczystość wraz z jubilatem obchodziła jego najbliższa rodzina. Życzymy panu Ludwikowi zdrowia oraz radości z wielu kolejnych lat życia.

~ KW

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!