Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Łucji, Witolda, Wilhelma 25 Czerwca 2022, 09:39
Dziś 22°C
Jutro 28°C
Baranów
19 Maja, 2022

Murator: Zostawił w lesie śmieci… z danymi osobowymi

19 kwietnia br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ujawnili śmieci pozostawione na terenie leśnym Osiedla Murator w Baranowie. Jak się okazało, właściciel śmieci zostawił w nich swoje dane osobowe.

19 kwietnia br. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, podczas kontroli rejonów leśnych Osiedla Murator w Baranowie, zauważyli pozostawione śmieci w postaci papierków, paczek po papierosach oraz butelek po napojach. - W śmieciach znajdował się również kawałek kartki, na którym były umieszczone dane osobowe. Funkcjonariusze szybko dotarli do właściciela śmieci, którym okazał się być 32-letni mieszkaniec gminy Baranów. Mężczyzna tłumaczył się, że przypadkowo zgubił kilka papierków – relacjonuje sierż. sztab. Filip Ślęk z KPP Kępno. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 500 złotych. - Przypominamy, że wysypywanie śmieci do lasu jest zabronione prawem. Grozi za to grzywna od 500 do nawet 5 000 zł – dodał funkcjonariusz.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 20 (1479) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!