Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ariadny, Jarosława, Roberta 8 Czerwca 2023, 08:10
Dziś 24°C
Jutro 24°C
Baranów
17 Maja, 2023

Mroczeń: W internecie pochwalił się swoją brawurą, słono za to zapłacił

23-letni mieszkaniec Mroczenia za pomocą portali społecznościowych pochwalił się swoimi wykroczeniami popełnionymi w ruchu drogowym, za co został szybko rozliczony przez kępińskich mundurowych.

3 maja br., w ramach sprawowanego nadzoru nad bezpieczeństwem na drogach powiatu kępińskiego, przeprowadzono analizę informacji dostępnych na serwisach internetowych oraz portalach społecznościowych w związku z odbywającymi się na terenie powiatu kępińskiego licznymi nieformalnymi zlotami samochodowymi. 23-letni mieszkaniec Mroczenia, jeden z uczestników takiego zlotu, 29 kwietnia br. dopuścił się wykroczenia polegającego na przekroczeniu prędkości w obszarze zabudowanym o 40 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany wysokim mandatem karnym (800 zł) oraz 9 punktami karnymi. Następnie, 3 maja br., ten sam mężczyzna umieścił na jednym z portali społecznościowych film, na którym popełnia kolejne wykroczenia w ruchu drogowym.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 20 (1530) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!