Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Henryka, Igi, Włodzimierza 15 Lipca 2019, 22:52
Dziś 19°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
21 Marca, 2019

Łęka Opatowska: Gminne święto sołtysów

W Urzędzie Gminy w Łęce Opatowskiej odbyło się spotkanie zorganizowane w ramach tegorocznych obchodów Dnia Sołtysa.

Na co dzień zajmują się sprawami swoich lokalnych społeczności. Są najbliżej mieszkańców i codziennie starają się rozwiązywać ich problemy. Funkcja sołtysa, bo o niej mowa, ma wielowiekową tradycję i związane z nią coroczne święto, które obchodzone jest 11 marca.
Z tej okazji wójt Adam Kopis zaprosił sołtysów z terenu gminy na spotkanie, które rozpoczęło się od słów podziękowań za trudy pracy włodarzy sołectw oraz życzeń. - Składam serdeczne podziękowania i słowa uznania za ciężką pracę i zaangażowanie w realizację określonych celów oraz działalność na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia całej społeczności gminy Łęka Opatowska – mówił A. Kopis. - Życzymy wszystkim sołtysom pomyślności, wytrwałości w rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności oraz samych radosnych dni i powodzenia w życiu osobistym.
.
~ Oprac. bem

Więcej w nr 12 (1318) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!