Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 21 Stycznia 2022, 06:50
Dziś -2°C
Jutro -1°C
Kultura i oświata
28 Października, 2021

Laski: Stypendia dla najzdolniejszych

19 października 2021 roku w Zespole Szkół w Laskach po raz czternasty wręczono stypendia wójta gminy Trzcinica.

W spotkaniu uczestniczyli wójt Grzegorz Hadzik, przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Mikołajczyk, sekretarz Gminy Renata Ciemny, dyrektorzy i wicedyrektorzy Zespołu Szkół w Trzcinicy i Zespołu Szkół w Laskach, wychowawcy wyróżnionych uczniów oraz stypendyści wraz z rodzicami.
Stypendia dla uczniów zostały przyznane w czterech kategoriach: wyróżnienia za wyniki w nauce, osiągnięcia w nauce, za osiągnięcia sportowe oraz za osiągnięcia w dziedzinie kultury i działalności artystycznej.
Otwarcia uroczystości dokonała prowadząca Katarzyna Kuboszek. G. Hadzik pogratulował wszystkim stypendystom ich rodzicom oraz dyrektorom, nauczycielom i wychowawcom. Podziękował także za pomoc w przygotowanie uroczystości Zespołowi Szkół w Laskach, a także za występ chórowi „Violino”.

~ Oprac. m

Więcej w nr 42 (1451) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!