Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2019, 12:28
Dziś 10°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
10 Lipca, 2018

Laski: Rodzinny festyn w Laskach

Na stadionie sportowym w Laskach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany dla uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.

Organizatorami wydarzenia, które odbyło się w niedzielę, 3 czerwca 2018 r., była Rada Sołecka wsi Laski we współpracy z: Radą Sołecką i przedstawicielami wsi Smardze, Radą Rodziców i Zespołem Szkół w Laskach, LZS Laski oraz OSP Laski. Nie zabrakło również sponsorów, którzy wsparli finansowo organizację imprezy.
W bogatym programie festynu znalazły się m.in. występy uczniów ZS w Laskach, warsztaty rzemiosła dawnego, zbrojownia rycerska, stanowiska łucznicze, konkurencje rycerskie i zabawy stylizowane na średniowieczne, a także pokazy walk rycerskich, turnieje łucznicze dla dzieci i rodziców. Wszystkie te atrakcje w sposób kreatywny wzbogaciły czas wolny mieszkańców Lasek i okolic.
W trakcie festynu Rada Sołecka zadbała o smaczny poczęstunek, z którego korzystali uczniowie. Starsi i młodsi świetnie się bawili, w przyjemnej, rodzinnej atmosferze wspólnie spędzając niedzielne popołudnie.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!