Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2020, 18:19
Dziś 3°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
22 Lutego, 2018

Krążkowy: Kolorowe podziękowania dla babć i dziadków

Bal karnawałowy połączony z Dniem Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Krążkowach.

W Domu Kultury w Krążkowach odbyła się niezwykła i wspaniała uroczystość – swoje wielkie święto obchodzili babcie i dziadkowie. Licznie przybyłych gości powitała dyrektor przedszkola Maria Szupińska. Zaproszenie od przedszkolaków przyjął również burmistrz Piotr Psikus, radny Rady Miejskiej w Kępnie i sołtys Krążkowych Jan Blabuś oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG w Kępnie Małgorzata Frala Kędzior.
Ten dzień wypełniony był zarówno śmiechem i promiennymi uśmiechami babć, dziadków oraz dzieci, jak również chwilami wzruszeń. Przedszkolaki dla swoich ukochanych dziadków i babć przygotowały wspaniałą część artystyczną, prezentując talenty wokalne, recytatorskie, aktorskie i taneczne. Opowiedziały m.in. za co kochają swoich dziadków i babcie, a dumni dziadkowie ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Nie zabrakło również hucznego „Sto lat!”
Święto babć i dziadków to jednak nie wszystko, co przygotowano na ten dzień. Uroczystość połączono z balem karnawałowym, w którym oprócz dzieci udział brali także dziadkowe. Dzieci wcieliły się w różne postacie, przebierając się w kolorowe, piękne stroje. To był dzień pełen zabawy i radości!

~ KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!