Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 10:21
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kraj
13 Grudnia, 2017

Kraj: Możdżanowska w klubie PiS

Parlamentarzystka Andżelika Możdżanowska sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz pełnomocnikiem rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw, do tej pory niezależna dołączyła do klubu poselskiego Prawa i Sprawiedliwości.

We wtorek, 12 grudnia, Andżelika Możdżanowska oficjalnie potwierdziła, że dołącza do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Zaznaczyła, że w „drużynie” premiera Mateusza Morawieckiego, „pracuje już ponad miesiąc”. Informacje te na Twitterze potwierdziła oficjalnie rzecznik klubu Beata Mazurek - Do Klubu PiS dołączyła Andżelika Możdżanowska i Zbigniew Gryglas. – Nie da się, tak jak w meczu piłkarskim, grać w innej koszulce w jednym zespole i iść po zwycięstwo dla strategii odpowiedzialnego rozwoju, bezpiecznego rozwoju – skomentowała swój akces do klubu PiS na antenie TVP Info
Ponadto po poniedziałkowych wyborach do Komitetu Terenowego PiS w Kępnie nowym przewodniczącym został Zenon Kasprzak. Natomiast w skład Zarządu tutejszego PiS weszli: Alicja Śniegocka, Aneta Rabiega, Robert Kieruzal i Wojciech Słupianek.

~ m

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Tadek
2017-12-18  /  14:11
Zgłoszony

Wreszcie coś się będzie w kępińskim PiS-ie działo