Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jolanty, Lotara, Wita 16 Czerwca 2024, 01:20
Dziś 19°C
Jutro 20°C
Kępno
3 Października, 2023

Kępno: Znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność

Podczas przygotowań do koncertu orkiestr dętych służb mundurowych na kępińskim Rynku doszło do znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji.

1 października br., o godzinie 12.10, podczas przygotowań do koncertu orkiestr dętych służb mundurowych miała miejsce interwencja z udziałem funkcjonariuszy policji. W trakcie przygotowywania stanowiska profilaktycznego przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie nietrzeźwy obywatel Gruzji podszedł do strażaków, zaczął się awanturować oraz zachowywać bardzo agresywnie. Całe to zajście zauważył jeden z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kępnie i natychmiast podjął interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Interwencję zauważył, będący poza służbą, zastępca komendanta powiatowego Policji w Kępnie, który natychmiast udzielił wsparcia interweniującemu policjantowi. Do całego zajścia dołączyła również obywatelka Ukrainy. Ona także znieważyła i naruszyła nietykalność funkcjonariuszy.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 40 (1550) 2023 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!