Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Fabioli, Miły, Sebastiana 20 Stycznia 2022, 12:30
Dziś 1°C
Jutro -1°C
Kępno
21 Października, 2021

Kępno: Tragiczny wypadek na peronie

Na dworcu PKP w Kępnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 69-latek z województwa lubuskiego.

W sobotę, 16 października br., przed godziną 11.00, dyżurni Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg w pobliżu peronu kolejowego dworca PKP w Kępnie.
Przybyli na miejsce strażacy, policjanci i ratownicy zastali nieprzytomnego mężczyznę potrąconego przez pociąg. - Ze wstępnych ustaleń policjantów oraz świadków zdarzenia wynika, że 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, wysiadając z pociągu, wpadł pomiędzy pociąg a peron, w następstwie czego został wciągnięty pod koła odjeżdżającego pociągu – poinformował oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski. 69-latek w wyniku poniesionych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.

~ KR

Więcej w nr 41 (1450) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!