Augusta, Gizeli, Ludomiry 8 Maja 2024, 01:47
Jutro 16°C
Kępno
16 Listopada, 2017

Kępno: Tatusiowie kontra policjanci

W hali widowiskowo-sportowej KOSiR został rozegrany I Mecz Piłki Nożnej pomiędzy drużyną tatusiów przedszkolaków z Przedszkola Sióstr Boromeuszek a policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Z początkiem spotkania do ofensywy wkroczyli tatusiowie z przedszkola, jednak pod koniec pierwszej połowy to policjanci przodowali, strzelając cztery gole. W trakcie przerwy czas umilił występ przedszkolnych cheerleaderek. W drugiej połowie meczu gospodarze rozpoczęli nadrabiać straty i dzięki udanym akcjom strzelili dwie bramki. Spotkanie było emocjonujące zarówno dla zawodników, jak i przedszkolaków na trybunach. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla kępińskich policjantów.
Obie drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy za udział w meczu. Tatusiowie z przedszkola, zdopingowani przez swoje pociechy, już zapowiadają treningi, by móc wziąć udział w wiosennych rozgrywkach.