Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Ksawerego, Pauliny 2 Grudnia 2021, 20:13
Dziś 4°C
Jutro 2°C
Kultura i oświata
18 Listopada, 2021

Kępno: „Sucharek” z Krajową Odznaką Jakości

Projekt Erasmus+ realizowany w Liceum Ogólnokształcącym nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie w roku szkolnym 2020/2021 nagrodzony aż dwukrotnie.

26 sierpnia 2021 r. Liceum Ogólnokształcące nr I im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie otrzymało Krajową Odznakę Jakości (eTwinning Quality Label) za drugi rok Projektu Erasmus+ pn. „EuroWizje – Dźwięki i Kolory Naszej Europy”, który był realizowany w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021. eTwinning to część unijnego programu pod patronatem Komisji Europejskiej, mającego za zadanie pomoc w realizacji projektów szkolnych przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych. Opiekunami projektu w liceum w ubiegłym roku byli: szkolny koordynator projektu Paulina Pacyna-Dawid i nauczyciele wspomagający – nauczyciel języka angielskiego Marek Froń i dyrektor Danuta Stefańska.
Odznaka Jakości przyznawana jest przez Krajowe Biuro eTwinning Polska najciekawszym projektom, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii TIK i swoje działania opierają na współpracy i wspólnych efektach wszystkich zaangażowanych partnerów.

~ Paulina Pacyna-Dawid

Więcej w nr 45 (1454) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!