Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 22:22
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Historia
27 Listopada, 2019

Kępno: „Socjum” zorganizowało jubileuszowe spotkanie

W miniony weekend w Kępnie odbyło się X Spotkanie na Styku Kultur, Religii i Czasów.

Spotkania organizowane od 10 lat przez stowarzyszenie „Socjum Kępno i Okolice” już na stałe wpisały się do kalendarza istotnych wydarzeń kulturalnych naszego miasta. Uczestnicy wydarzeń, tradycyjnie wspieranych finansowo przez samorząd miasta i gminy Kępno, poznają lokalną historię, odkrywając jej bogactwo i różnorodność zarówno dzięki interesującym prelekcjom, jak również towarzyszącym im zwykle koncertom.
Organizatorzy tegorocznego spotkania postanowili nawiązać do początków cyklu. - To nasze jubileuszowe spotkanie, dlatego też postanowiliśmy z tej okazji zaprosić zespół „Hagada”, który dokładnie 10 lat temu zainaugurował cykl tych spotkań – tłumaczy sekretarz stowarzyszenia Dominik Makosch. - Tegoroczne spotkanie ma taką samą formułę jak poprzednie, to znaczy mamy koncert zespołu i prelekcję ciekawych ludzi.

~ bem

Więcej w nr 48 (1354) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!