Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donata, Gizeli, Łukasza 17 Lutego 2020, 17:40
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Kultura i oświata
22 Lutego, 2018

Kępno: Randka w ciemno z książką

Nietypowa akcja walentynkowa zorganizowana została w Filii Samorządowej Biblioteki Publicznej działającej w kępińskim szpitalu.

14 lutego br. w filii szpitalnej zakryto okładki części książek. Czytelnicy nie widzieli tytułu i autora książki, mogli natomiast zapoznać się z pochodzącymi z niej cytatami, jej czytelniczą recenzją lub wypowiedzią pisarza. Książki były też przyporządkowane do odpowiednich kategorii.
Oczywiście, nie obeszło się bez prób zaglądania pod okładkę czy wypytywania o autora i tytuł książki. Zwykle pomocna i udzielająca wyczerpujących odpowiedzi na pytania bibliotekarka, tego dnia jednak kategorycznie odmawiała uchylenia rąbka tajemnicy. Była to bowiem prawdziwa „Randka w ciemno z książką”. Akcja okazała się wspaniałą zabawą, która zaskoczyła i wprowadziła czytelników w świetny humor.

~ Oprac. bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!