Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2020, 22:10
Dziś 2°C
Jutro 5°C
Powiat
12 Września, 2019

Kępno: Przedstawiono kandydatów oraz najważniejsze cele PSL

Polskie Stronnictwo Ludowe rozpoczęło kampanię wyborczą na kępińskim Rynku.

9 września br. na kępińskim Rynku Polskie Stronnictwo Ludowe zainaugurowało kampanię wyborczą. Zaprezentowano kandydatów z okręgu kalisko-leszczyńskiego w wyborach do Sejmu.
PSL na wielkopolskich listach ma 80 kandydatów, z czego 24 znajduje się na liście okręgu kalisko-leszczyńskiego, którą otwiera Andrzej Grzyb, a zamyka obecny wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski. Podczas inauguracji kampanii na kępińskim Rynku A. Grzyb przedstawił dwóch kandydatów: Beatę Kucharską i Alojzego Motylewskiego.
B. Kucharska jest przedstawicielką Stowarzyszenia Kukiz’15 z powiatu kaliskiego. To jedyna kandydatka Kukiz’15 na liście. - Moim priorytetem jest działanie na rzecz dzieci, a szczególnie tych, które są zagrożone wykluczeniem społecznym. Chcę, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, nie tylko w rodzinie, ale i całym społeczeństwie. Byłam współtwórcą projektu pod nazwą „Wyciągamy dzieci z bram”, który wspierał dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Działam również w Kole Gospodyń Wiejskich – oznajmiła kandydatka.

~ KR

Więcej w nr 37 (1343) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!