Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2020, 18:05
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Kępno
13 Grudnia, 2017

Kępno: Podjęli kolejne uchwały

XLVI sesja Rady Miejskiej w Kępnie.

30 listopada br. odbyła się XLVI sesja Rady Miejskiej w Kępnie.
Radni jednogłośnie przyjęli wszystkie przygotowane pod głosowanie projekty uchwał, m.in. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kępno, zmian w budżecie gminy na 2017 rok oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Kępno na lata 2017-2041, wykonania zabiegów pielęgnacyjnych na pomnikach przyrody czy utworzenia stałych obwodów głosowania na obszarze gminy Kępno. Uchwalono też regulamin korzystania z fontann w gminie Kępno oraz „Roczny program współpracy Gminy Kępno z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok”.
Jedna z podejmowanych uchwał dotyczyła regulaminu Targowiska Miejskiego w Kępnie. Teraz targowisko, zgodnie z nowym regulaminem funkcjonowania placu handlowego opracowanym przez spółkę „Projekt Kępno”, czynne będzie we wtorki, piątki, a także w soboty. Zmiany wejdą w życie od 1 stycznia 2018 r. Prezes spółki „Projekt Kępno” Karolina Pilarczyk-Dworaczyńska zapewnia, że zmiany wyjdą na dobre zarówno handlującym na targowisku, jak i klientom.

~ KR

Cały artykuł dostępny jest w nr 50 (1254) "Tygodnika Kępińskiego".

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!