Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bernarda, Martyny, Waleriana 15 Kwietnia 2021, 09:16
Dziś 4°C
Jutro 1°C
Kępno
4 Marca, 2021

Kępno: Nagrody w harcerskie święto

Hufiec ZHP Kępno świętował Dzień Myśli Braterskiej.

Za nami jedno z najważniejszych harcerskich i skautowych świąt. 22 lutego harcerze i skauci na całym świecie obchodzą swoje najważniejsze święto – Dzień Myśli Braterskiej. Pomimo pandemicznych obostrzeń, harcerzom z Hufca ZHP Kępno udało się spotkać, aby podsumować 2020 rok i zaznaczyć, jak ważne dla harcerzy jest bycie razem.
We wcześniejszych latach wszyscy harcerze z kępińskiego hufca spotykali się na wspólnym biwaku. W tym roku, ze względu na pandemię, zorganizowano galę z okazji DMB, podczas której nie zabrakło podziękowań, pochwał, miłych słów wsparcia i życzeń.
Po raz pierwszy zostały też wręczone odznaczenia hufcowe. Otrzymali je zasłużeni dla hufca harcerze, instruktorzy oraz przyjaciele.
Odbył się również I Plebiscyt Harcerski, podczas którego zostali wyłonieni zwycięzcy spośród nominowanych w siedmiu kategoriach.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 9 (1418) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!