Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ariadny, Jarosława, Roberta 8 Czerwca 2023, 06:24
Dziś 24°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
26 Maja, 2022

Kępno: Mural w muzeum

Muzeum od kilku tygodni może pochwalić się projektem muralu, który został wykonany w ramach kampanii #modanamuzeum promującej muzea jako przestrzenie otwarte oraz przyjazne wszystkim odbiorcom i ich potrzebom. Instytucję zaangażowaną społecznie oraz dążącą do stworzenia wspólnej przestrzeni dla sztuki i edukacji.

Dzięki uprzejmości i pracy Karoliny Pawelczyk Illustration możemy, wchodząc do muzeum, podziwiać tę nieszablonową grafikę. Ilustratorka, pochodząca z Kępna, w swoich pracach stara się pokazać modę w sposób przewrotny i zabawny. Współpracowała zarówno ze światowymi jak i polskimi markami oraz magazynami, do których zaliczają się m.in.: Marc Jacobs Fragrances, Mackintosh, Vogue, ELLE, Glamour, Grazia. Na uwagę zwracają także detale grafiki, które odkrywają, jakie to eksponaty wypełniają magazyny muzealne.

~ m

Więcej w nr 21 (1480) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!