Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bolka, Cezaryny, Marioli 25 Marca 2019, 11:10
Dziś 9°C
Jutro 6°C
Kultura i oświata
18 Lipca, 2018

Kępno: Lato z biblioteką

Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie przygotowała szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców.

Samorządowa Biblioteka Publiczna im. Marii z Fredrów hr. Szembekowej w Kępnie przenosi się do tymczasowej siedziby przy ul. Solidarności. W związku z tym, tegoroczne zajęcia wakacyjne częściowo przenoszą się w plener.
W lipcu i w sierpniu bibliotekarze będą odwiedzali przedszkola w ramach akcji „Mobilna Biblioteka”. - Akcja polega na tym, że pracownik oddziału dla dzieci przychodzi do grupy przedszkolnej z pakietem książek i tak prowadzi zajęcia. Dzieci będą miały możliwość wypożyczenia książek, a przy następnej wizycie ich zwrócenia i wypożyczenia kolejnych. Będziemy odwiedzać różne przedszkola na terenie Kępna, w zależności od tego, które akurat będzie miało dyżur – tłumaczy Magdalena Wieczorek, dyrektor biblioteki.

~ dk

Więcej w nr 29 (1284) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!