Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2020, 18:24
Dziś 3°C
Jutro 5°C
Powiat
14 Lutego, 2018

Kępno: Kto będzie komendantem policji?

Już niebawem rozstrzygnie się, kogo Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu powoła do pełnienie obowiązków Komendanta Policji w Kępnie.

Goszczący w Kępnie I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster potwierdził, że już w najbliższych dniach Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka podejmie decyzję w sprawie powołania nowego komendanta policji w Kępnie. - To decyzja która leży w kompetencjach komendanta wojewódzkiego, który podejmie decyzję w sprawie powołania komendanta powiatowego policji w Kępnie. Może być taka sytuacja, że komendant powierzy pełnienie obowiązków któremuś oficerów. Z tego co wiem, to ten temat jest procedowany u komendanta wojewódzkiego i nie chciałbym wchodzić w sprawy osobowe, które należą do jego kompetencji – stwierdza insp. R. Kuster. Przypomnijmy, że obecny komendant policji w Kępnie podinsp. Tomasz Paziewski od 15.02.br. przechodzi na emeryturę. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wstępnie Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu przekaże pełnienie obowiązków obecnemu I zastępcy komendanta Powiatowego Policji w Kępnie. podinsp. Robertowi Ciesielskiemu.

~ m

Artykuł ukaże się w nr 7 (1262) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!