Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bogumiła, Eweliny, Mirosława 26 Lutego 2021, 16:44
Dziś 8°C
Jutro 4°C
Kępno
11 Lutego, 2021

Kępno: Kot pogryzł domowników

Kot domowy przyczyną nietypowej interwencji straży pożarnej.

W poniedziałek, 8 lutego br., o godzinie 16.52, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał nietypowe zgłoszenie dotyczące agresywnie zachowującego się kota domowego. Do zdarzenia zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie.
Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w mieszkaniu przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie znajduje się agresywnie zachowujący się kot domowy, który pogryzł i „zmusił” do opuszczenia mieszkania dwoje domowników. - Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie strażacy schwytali agresywne zwierzę i umieścili je w udostępnionej klatce. Schwytany kot został przekazany właścicielce, która udała się z nim do przychodni weterynaryjnej – poinformował oficer prasowy KP PSP Kępno kpt. Paweł Michalski.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

~ Ala
2021-02-11  /  16:23

Misiaczek super tekst miesiąca