Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jadwigi, Leonarda, Teresy 15 Października 2018, 15:06
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Kępno
8 Lutego, 2018

Kępno: Kępnianka z wielkim sercem

W plebiscycie „Osobowość Roku 2017”, organizowanym przez „Głos Wielkopolski” swój głos można oddać na Agnieszkę Staszak.

Już po raz kolejny „Głos Wielkopolski” organizuje plebiscyt pod nazwą „Osobowość Roku 2017”. Nagrodą w plebiscycie jest najwyższe wyróżnienie „Głosu Wielkopolskiego” – statuetka Tulipana, wręczana tylko w wyjątkowych okazjach i tylko wyjątkowym ludziom.
W tegorocznej edycji zaszczyt nominacji w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna” przypadł kępniance Agnieszce Staszak, która została nominowana za swoje zaangażowanie w prowadzenie Fundacji „O mały włos” i wspieranie osób, które utraciły włosy na skutek chorób o podłożu immunologicznym i androgennym.
Sama zainteresowana bardzo skromnie podchodzi do tego wyróżnienia. - Jest mi szalenie miło, że moja działalność została dostrzeżona i wyróżniona. Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy do tej pory na mnie zagłosowali. Pamiętajcie, że wysyłając swój głos, wspieracie przede wszystkim Fundację i dajecie szanse na to, aby jak najwięcej osób o nas usłyszało – podkreśla A. Staszak.
Obecnie trwa wielki finał, który kończy się 16 lutego br. Wysyłając SMS o treści GWC.64 pod nr 72355 (koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT) oddajesz swój głos na A. Staszak i wspierasz Fundację „O mały włos”.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!