Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Henryka, Igi, Włodzimierza 15 Lipca 2019, 22:24
Dziś 19°C
Jutro 15°C
Powiat
21 Marca, 2019

Kępno: Jarosław Kucharzak zastępcą komendanta

Kpt. Jarosław Kucharzak został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

Kpt. Jarosław Kucharzak, jak niemal każdy zawodowy strażak, pierwsze kroki stawiał w ochotniczej straży pożarnej. Pochodzi z Mikorzyna, a więc to w tamtejszej jednostce stawiał pierwsze kroki w pożarnictwie i działał jako strażak-ochotnik.
Dalsza edukacja skierowana była już w kierunku pożarniczym, a dokładniej – inżynierii bezpieczeństwa pożarowego. Kpt. J. Kucharzak po zakończeniu studiów I stopnia kontynuował naukę na niestacjonarnych studiach II stopnia. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych pn. „Zapobieganie pożarom i awariom”.

~ KR

Więcej w nr 12 (1318) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!