Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 17 Stycznia 2019, 12:15
Dziś 4°C
Jutro 0°C
Kępno
7 Lutego, 2018

Kępno: Hala z nowym kierownikiem

Nowym kierownikiem hali widowiskowo-sportowej w Kępnie został Ireneusz Juruś. Marek Kłoczaniuk – pracownikiem na stanowisku specjalisty do spraw marketingu.

Hala widowiskowo-sportowa im. Gwiazd Piłki Ręcznej w Kępnie ma nowego kierownika. Został nim Ireneusz Juruś. Będzie on także kierownikiem wszystkich pozostałych obiektów sportowych należących do spółki „Projekt Kępno”. - Myślę, że dla każdego zmiana miejsca pracy wiąże się z małym stresem. Nowe miejsce, nowi współpracownicy, presja czasu itd. – to zawsze jest wyzwanie. Zespół Spółki „Projekt Kępno” to w większości młodzi ludzie i tak samo, jak ja, odczuwają dużo satysfakcji z tego, że tworzymy coś nowego i wprowadzamy nową jakość. Obiekty sportowe, którymi od niedawna zarządza także Spółka, muszą w krótkim przedziale czasu zbliżyć się choć do standardu bardzo nowoczesnej, krytej pływalni, która powstaje w Kępnie tuż przy hali widowiskowo-sportowej, by powstał kompleks z prawdziwego zdarzenia. Dlatego cieszą nas komentarze rodziców czekających na dzieci czy osób odwiedzających halę, że widać już rękę nowego „gospodarza”. Nie da się ukryć, że pracy jest bardzo dużo, a plan inwestycyjny został jasno sprecyzowany przez Zarząd Spółki, zanim rozpocznie się okres koszenia trawy na boiskach i przygotowanie do okresu letniego na basenie odkrytym. Niemniej jednak, moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, umiejętności negocjacyjne i tzw. zadaniowość w pracy oraz przejęta kadra z KOSiR-u (która pracowała już przy obsłudze imprez sportowych i kulturalnych) bardzo ułatwiają mi zadanie – przyznaje I. Juruś. - Pan Juruś, jako kierownik zarządzający obiektami, odpowiada za koordynację pracy wszystkich pracowników zaplecza sportowego (8 osób) i pracowników porządkowych (2 osoby). Począwszy od prac porządkowych, planów remontów, konserwacji urządzeń i infrastruktury towarzyszącej, po kompleksowe przygotowanie obiektów, którymi dysponuje i zarządza Spółka Projekt Kępno (lodowisko, boiska, hala, hotel, itd.) – wyjaśnia prezes Spółki „Projekt Kępno” Karolina Pilarczyk-Dworaczyńska, której bezpośrednio podlegać będą zarówno I. Juruś, jak i dotychczasowy dyrektor Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Kłoczaniuk, który obejmie nowe stanowisko.

~ KR

Więcej w nr 6 (1261) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!